Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A gazdag, sikeres férfiak...

A gazdag, sikeres férfiak miért buta nőkkel akarnak lenni?

Figyelt kérdés
Ha én gazdag, sikeres, okos pasi lennék, elvárnám, hogy a társaim is okos nő legyen. Nő vagyok, és randiztam olyan pasikkal, akik eszméletlenül jól néztek ki, de buták és unalmasak voltak. Soha nem akartam velük második randit. A pasik, pláne a gazdagok, miért ennyire igénytelenek?
2019. szept. 25. 20:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Nem az igénytelen szót használnám.

Aki okos, művelt pasiként buta nőre vágyik, abban van egy bizonyos kontrollmánia, vagy legalábbis szereti érezni, hogy a kapcsolatban több dolog az ő érdeme. Szeret okosabb, sikeresebb lenni a társánál.

Tehát valamiféle kompenzálás, vagy önbizalomhiány, illetve a saját értékének a látszólagos növelése azzal, hogy butább párt választ maga mellé.

2019. szept. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

Nem akarnak.

Vannak férfiak akik csak valami buta macára vágynak, mondjuk mert csak egy dugópajti kell nekik, és az ilyen férfiak között akadnak pénzesebbek is. Ennyi.

2019. szept. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ott van pl. Vajna Timike, vagy Sarka Kata. Szegények olyan egyszerűek, mint egy faék. Még csak szépnek sem lehet őket nevezni, mégis ez kell a gazdag paliknak, miért?
2019. szept. 25. 20:31
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Miért ne?
2019. szept. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
Mert valamiben mégis tanultabbak és tapasztaltabbak a vetélytársaiknál. Kettőt találhatsz, mire céloztam ezzel.
2019. szept. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%
Ez nem igénytelenség, egy okos nő simán kitud semmizni egy férfit (válás pl.). Olyan szempontból is választhat magánál egyszerűbb nőt egy férfi, hogy őt nem kapkodják el mellőle (vagy a nő nem csalja meg, mert nem talál jobbat).
2019. szept. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%
Lehetsz akármennyire okos, ha gonosz és irigy vagy mellette.
2019. szept. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Az a tapasztalatom, hogy az értelmes férfiak vonzó, kedves, szép, művelt hölgyeket keresnek, akiknél nem baj, ha okosak (is).
2019. szept. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%

“Ott van pl. Vajna Timike, vagy Sarka Kata. Szegények olyan egyszerűek, mint egy faék.“


Mégis a sok szajha közt, akik egymás sarkát taposták a milliomos férjeik után, pont nekik sikerült megszerezni és megtartani az annyi nő által áhított célpontot. Tehát akkor annyira buták csak nem lehettek.


Egyébként épp elég törtető és égig érő egóval rendelkező nővel találkozik az ember munka közben, nem kell, hogy még otthon is egy ilyen várjon. Inkább legyen egy kedves, simulékony leányzó, aki csinosan és meleg vacsorával vár, mint egy olyan, aki pattog és mindent kikér magának.

2019. szept. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Általánosítasz, nézd meg pl Webber vagy a francia elnök feleségét.


Mindenki mást vár el a társától, vannak olyan pasik akiknek a kinézet az első de olyanok is akiknek teljesen másféle igényeik vannak.

2019. szept. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!