Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lehet sok embernek...

Hogy lehet sok embernek 300+like a profilkepukon?

Figyelt kérdés
Persze ezek csak szamok de akkor is ,honnan szedik ezeket ,meg 4 -5000 ismerosoket ? Erdekes.elvileg azz jeloljuk facebookon akit ismerunk.
2020. jan. 20. 22:10
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Ea sracok mivel szereznek ennyi likeot?:
2020. jan. 21. 08:44
 12/25 anonim ***** válasza:
50%
Ezek azok a menő emberek( magukat annak gondoló akik minden második ipsét csak azért mert váltott vele két szót be is jelöli.) én vidéki rokonaimnál látom h az egész falu be van nekik jelölve meg a térség mert mindenki mindenkit ismer sztem a faluban(bocs városban) nem élnek annyian mert azt hiszi ez a menő azt a hentestől a kendős néniig mindenki az ismerőse. :) az igazán normális embereknek 300-400 ismerősük van max s nem boldog boldogtalant bejelölök h elmondhassam magamról h de f..a menő emberke vok mert a lapát fülü gyerekemet feltettem facere es a falu likolja:) nekem is kb nem tudom megszámolni mennyi embert ismerek, csak fiatal éveimbe több száz ismim haverok barátok voltak de nem jelölgetek senkit be pedig ha mindet bejelölném nem hazudok lenne vagy 5000. Ez engem nem elégít ki a normális ember tartalmi érdemi minőségi kapcsolatokat bonyolít minőségi személyiségekkel. Ismerőseim igy is van pár felesleges még így is törlöm azokat is hamarosan. És csak a szűk köröm marad :) a törlésbe a rokonok is benne lesznek :D
2020. jan. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Akkor se ertem ezt az egeszet,hogy van
2020. jan. 21. 11:50
 14/25 A kérdező kommentje:
Meg írhatnatok
2020. jan. 21. 12:56
 15/25 anonim ***** válasza:
Akkor veled van a baj hanem érted. Haver vagy és kiraksz bármilyen képet? Nyomok egy lájkot hogy érezd a törődést. Van aki népszerűbb mint te. Hamar jön pár száz vagy 1000 like
2020. jan. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

kit érdekel, kinek hány lájkja van?

Semmit se határoz meg. Hidd el, nagyon sok olyan (többnyire lányok) van, akiknek még 500+ lájk is van. Még se menne el hozzá a kutya se látogatóba.


Viszont neked is el kéne gondolkoznod, ha szerinted a lájkszám jelent valamit. Hidd el, gondban vagy.

2020. jan. 23. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Vannak like növelö oldalak. Ill direkt erre szakosodott csoportok vagy mik
2020. jan. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Ilyen a felszínes extrovertált lét. Ezt intróként nem értheted meg, mert neked kimerítő. Őket viszont ez tölti fel!

Azaz ha társaságban lehetnek, csacsoghatnak, felszíneskedhetnek. És ebbe beletartozik az, hogy évente akár több száz új ismerősük legyen. A kapcsolatuk sosem lesz elmélyültebb szinte senkivel, de az oda-vissza likeolás megmarad. Felszínes. Ennyi.

2020. jan. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Mi lesz akk ha sikerül egy képre 500 like-t gyüjtened? Boldog leszel, vagy sikeres? Elégedett magaddal? És? Hogyan tovább?
2020. jan. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Én csak olyat ismerek akinek kb 1000 ismerőse van. Azért mert régen az egész sulit bejelölte, utána pedig mindenkit akivel találkozott. Like-okat nem kap csak párat, mert ugyr ezek nem közeli barátai, a legtöbbel évek óta nem találkozott. Akik több száz like-ot kapnak azok viszont népszerűek. Én azért nem is kapnék ennyit mert én zázkózott vagyok alapból, és csak a közeli ismerőseimet jelöltem be.
2020. jan. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!