Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lehet sok embernek...

Hogy lehet sok embernek 300+like a profilkepukon?

Figyelt kérdés
Persze ezek csak szamok de akkor is ,honnan szedik ezeket ,meg 4 -5000 ismerosoket ? Erdekes.elvileg azz jeloljuk facebookon akit ismerunk.
2020. jan. 20. 22:10
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem vagyok népszerű, igaz nekem is van pár "elavult" ismerősöm, de egyáltalán nem érdekel a dolog.


Mondhatni tojok rá.


Van 141 ismerősöm, kb 2/3-át ismerem/ismertem valamilyen szinten, a többi meg netes ismerős, meg egyéb franc.

2020. jan. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
De azok legalabb valos ismerosok.de 4 5ezet az nem hiszem
2020. jan. 23. 16:19
 23/25 anonim válasza:

Ismerősöm (fiú) úgy szerzett 400 like-ot a képére, hogy egy ilyen 100.000 fős csoportba kiposztolta a következőt :


,,Like a képemre és vissza megy"


Aki like-olta a képét annak vissza like-olta és ilyen alapon össze szedett 400 kedvelést 1 nap alatt. Szóval ez elég egyszerű módszer szerintem.

Hozzá tenném, se több se kevesebb nem leszel a likeok számától...

2020. jan. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Egy volt ismerősöm úgy szerzett több mint 700 ismerőst,hogy bejelölt vagy 500-at,abból 200-at ismer. Pedig nem egy adoniszról beszélek xd
2020. jan. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

A legutóbbi profilképemen 100 feletti like van, és kb 700 ismerősöm van. Ebből a 700-ból kb 30 emberrel vagyok napi szinten kapcsolatban, de a maradék 670 embert is be tudom határolni honnan ismerem. Egy évben voltam egy táborban, onnan vagy 50-70 személy jelölt be, hiába csak 1 hétig láttak. Akiket abszolút nem ismerek, vagy látszik rajtuk, hogy nem az igényes kategóriából van (első üzenete: helo, tecel, van pasid? - na az ilyeneket nem jelölöm vissza). És hiába van 4-5000 ismerőse, ha "csak" 400 like-ja van, az nem valami nagy arány véleményem szerint.

De ismerek olyan személyt, aki mindenkit bejelöl, csak hogy lássák a posztjait, mert több boltot vezet és ezzel is akar szerezni vevőket.

2020. jan. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!