Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért romlottak le ennyire a...

Miért romlottak le ennyire a chatek?

Figyelt kérdés

Régen a chat.huról elég sok emberrel találkoztam, de 2014ben otthagytam, mert alig voltak már fent.


Most felnéztem a gyaloglóra, de alig pár százan vannak fent, és állítólag a moderátorok is sok több nicken vannak fent, volt olyan férfi, aki legalább 5 különböző nicken írt rám.

Szóval lehet, hogy csak 50-60 van már fent. Ráadásul olyanok, akik csak kötekedni akarnak, és egy értelmes mondatot sem tudnak írni.


Az oldal arculata nem sokat javult az utóbbi 5-10 évbe, és tény, hogy semmi értelmes újítás nem volt, de mintha az emberek nem akarnak már csetelni, vagy nem tudom.



2020. jan. 23. 16:09
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

az utolsónak nagyon igaza van.

a gyalogló a 2018-as tulajdonosváltás óta erős lejtmenetben van. igaz, régóta haldokoltak a chatek, de azóta nagyon rossz lett.


minden félanalfabétából moderátort csináltak, majd lecserélték őket, nincs felhasználó lista, mindenkit figyelmeztetnek, tiltanak. a felhasználók nagy része kamus, vagy nem normális. kilép a beszélgetés középen szó nélkül, aztán legközelebb vmi nevetséges kifogással áll elő.

2020. márc. 23. 12:55
 12/27 MolotovPunk ***** válasza:
Konkrétan olyat is hallottam,hogy manapság chatbot (beszélgető robot) regek is vannak egyes chat oldalakon jelen.
2020. márc. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 MolotovPunk ***** válasza:
(Állítólag.)
2020. márc. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:

A Gyalogló chat az új vezetőség miatt romlott le ennyire.

Mindent pénzért adnak, elég drága pénzért, megfizethetetlen, lassan már azért is fizetni kell, hogy írni tudj. Persze kérjenek pénzt mert valamiből fenn kell tartani az oldalt, de ne ebből akarjanak meggazdagodni.

A másik fő probléma a részrehajlás. Gondolnak egyet, és kitiltanak, akár indok nélkül is, mert ők úgy gondolják.

Vagy regisztrálsz egy nicknevet és elutasítják, pedig nem szabályellenes a nicknév, azt is csak azért mert ők úgy gondolják.

Nem javaslom senkinek az oldal meglátogatását!

2020. márc. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

az utolsónak igaza van.


vissza akartam menni új nickkel, de akármilyen nevet írtam be, elutasították.


egyébként fel nem tudom fogni, hogy mit gondolnak ezek. szerintük így fenn lehet tartani egy chatet? Sztem nem.


Normális ember úgyse fog fizetni egy ilyen gagyi oldalért. Ezek iszonyúan el vannak tévedve.

Egy Spotify-ért még fizetnék, de olyan gagyi csetért nem, ahol még felhasználólista sincs és 15 éve semmi sem fejlődött.

És ahogy látom, sikerült és elüldözni sok embert a konkurens chatekre, szép munka.

2020. márc. 26. 12:39
 16/27 A kérdező kommentje:

# 12/15


igen, vannak botok.

pont a héten néztem, csomó kisebb szobában ilyen botokkal pótolják a felhasználókat, mert rengetegen hagyták ott a gyaloglót.

2020. márc. 26. 12:44
 17/27 @Kilroy válasza:
#15 Ja, nagyon furcsán csinálják. Userlista amúgy van, de vip kell hozzá.
2020. márc. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 @Kilroy válasza:
#16 Nekem nem tűnt fel (nem sokkal ezelőttig gyaliztam), de sajnos el tudom képzelni. Elég szomorú.
2020. márc. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 MolotovPunk ***** válasza:
Igen User listához jó ideje VIP kell.Előbb néztem fel,pangás van most is.Pedig több százan vannak fent,de 1-2 ember ír csak közös chatbe és inkább csak a köszöngetés megy,azon kívül nem sok minden.
2020. márc. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 MolotovPunk ***** válasza:
Konkurens chat?Van még olyan?Szerintem kivétel nélkül mindegyik hitvány...
2020. márc. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!