Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » MPL futár nem jön a kiírt...

MPL futár nem jön a kiírt időpontban. Ez természetes?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt nem tudtuk átvenni a csomagot, mert egy sürgős dolog miatt el keleltt mennie annak az egyedüli személynek otthonról, aki átvehette volna. Cetlit bedobták, hogy másnap 14-16 óra között újra megpróbálják.


Egész nap se egy telefon, se semmi. Mai nap se jött.. Telefonáltunk már egy ismerősnek, aki sokszor jön hozzánk, mint mpl futás, de ma nem ő van bent. Ilyenkro mit elhet tenni?


2020. jan. 29. 15:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Futár telószáma ott van a papiron. Ôt kéne felhivni. Egyébként akkor megy, amikor tud.
2020. jan. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De hát nehogy már... A megadott időn belül jöjjön. Ha ez így menne, akkor jöjjön hajnali 2 kor, mert én akkor érek rá.
2020. jan. 29. 15:31
 3/11 anonim ***** válasza:

HA hajlandó vagy annyi felárat fizetni, akkor kérheted hajnali kettöre, de az igen borsos ár lesz.


Most az van, hogy amikorra hozta volna, akkor nem volt ott senki, ezért neki most ez nincs benne a napi programjában, ha nem tudta benyomni a többi közé, akkor meg kell várnod, amíg belefér neki!

2020. jan. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én tavaly december közepe körül rendeltem egy mpl futárt, azóta jön....inkább hívtam egy GLS-t, az rá 2 napra kivitte.

Legalább tudom, mpl-t soha többet.

De érdemes megnézni pl a DPD google-s értékeléseit is. :)

2020. jan. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
3mas. a futárnak az a dolga, hogy házhoz hozza a csomagot. Ő küld nekem egy értesítőt reggel, hogy du ekkor és ekkor fog jönni. De nem jött. Napi program ide vagy oda, neki KÖTELESSÉGE kihozni azt a csomagot, ha már leírta nekem, hogy jön. Szabit vettem ki ugyanis erre a napra, úgyhogy a tököm tele van már ezzel.
2020. jan. 29. 15:45
 6/11 anonim ***** válasza:

MPL= Magyar Posta Logisztika. Van még kérdés? MAGYAR POSTA !!!!

A lehető legszarabb legnyomorultabb bagázs egyike.

2020. jan. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És az, hogy visszaélnek az időnkkel. Az más, hogy el kellett mennie a feleségemnek, de ő is szabit vett ki aznapra!!! De a futárnak nem kell szabit kivennie, hogy eljöjjön ide. Én fizettem ezért, hogy eljöjjön. Addig fog jönni, amíg én át nem veszem! Vagy leadja a postán.
2020. jan. 29. 16:04
 8/11 anonim ***** válasza:
És akkor most miért nem a Postának telefonálsz?
2020. jan. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Miben is tudunk neked itt segíteni?

Komolyan nem értem az ilyen embereket.

2020. jan. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Már telefonáltam. a cetlin megadott számra is, ott kibúgott, de nem vette fel.
2020. jan. 29. 17:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!