Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Férfiaknak/fiúknak hogyan...

Férfiaknak/fiúknak hogyan lehet bókolni?

Figyelt kérdés
Nőként mit mondhatok egy olyan férfinak akit nem ismerek annyira, de már többször is levett a lábamról, ráadásul oda-vissza vagyok érte?

2020. febr. 1. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Valamivel elérte, azokra is mondhatsz bókot.
2020. febr. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Normális, megalapozott bókkal amiről tudja hogy igaz is. Szép a szeme, jó a stílusa, egy igazi úriember, stb. Sokkal jobban értékelünk egy megalapozott bókot mint hogy például jól nézel ki vagy jó a hajad.
2020. febr. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Hát ha többször levett már a lábadról azt megemlíthetnéd neki. Biztosan jól esne neki hogy értékeled azokat amiket tesz érted. Ha meg csak megszeretnéd dícsérni akkor olyanért tedd aminek van alapja. Pl.nagyon kedvesnek találod. Vagy figyelmesnek. Ha a testéd akarod megdícsérni akkor azzal óvatosan:D úgyis máshogy látja magát mint ahogy te látod őt. De ha valami új ruha van rajta vagy fodrásznál volt azt is megdicsérheted. Vagy szimplán megmondod neki hogy mennyire jól néz ki ma!:D
2020. febr. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A férfiaknak nem a külsejükkel kell okosan bókolni. Sokszor többet jelent minden szónál, ha észreveszi, hogy felnézel rá. Hogy értékeled a humorát, a jól vágó eszét, a problémamegoldó készségét.
2020. febr. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Alanyi jogon aminek nincs indoka pl tetszel (mert a külseje tetszik)annak nem örülnek. Elsö randin en erre kaptam egy szajhuzast..(pedig en igazabol annak örültem hogy egyaltalan nekem tetszik vki mert az ritka es kezdtem màr elkeseredni hogy igenytelenek es rondák a ffiak.de ö ezt nem tudta)


Inkabb konkretumok

Pl egyik baratom örült annak mikor azt mondtam, hogy megfigyeltem es olyan jo az benne ha feszült ideges olyan rugalmas, meghallja amit mondok, minden konfliktust lazán le tud zarni (pl volt olyan hogy feltekeny volt mint állat megmagyaraztam a szitut es egy vállránditassal annyit mondott ja, oké akkor. Nem lovagolt tovabb a témàn idegesen nem hozta fel napok mulva is, olyan hirtelen èrtö es olyan gyorssn tud valtani es lezárni Bármit hogy en csak pislogtam. Haa haverokkal volt nezetelteres az is gyors meglett beszelve es dobva a tema. Kb apa is ilyen igy gondolom a valodi ffiak mind hogy ök nem hezitalnak meg nem szövögetik tovabb a reszleteket, hanem mehbeszelve lezarva es megy is tovabb az elet, es mindezt pillanatok alatt, nem forognakelemezgetnek körbe egy szitu témàt ezerfelekepp. Nekem ez nagyon tetszik meglepte hogy miket eszreveszek es lathatoan örült a boknak. Hogy laza ferfiasnak latom es nem picsogonak.


Vagy a masik pl annak örült mikor kiszàllt az àllando seftelésböl es legalisan kezdett dolgozni mint vallalkozo hogy mondtam neki hogy eddig is felnéztem ra mert ito jol extrovert hatalmas kommunikacios/kapccsolatteremtö kepessege van millio haver ugye es nagyon örülök hogy ezt a nagyságot energiat vagy tehetseget legàlis uton bontakoztatja mar ki es tudtam hogy megfogja állni legálisan is a helyét. (Bünözöken havi szäzezreket csinalt, legàlisan pedig màs irànyban havi több százezreket összehoz amolyan jèghátán is megélö tipus akkor sem volt megijedve mikor nullàn volt)de ö speciel elszállt a boktol hajlamos volt engem lekezelni mert en napi 8 azok fix jövedelemmel. Szoval ovatosnak is kell lenni a bokokkal.


Igazàbol biztatäasnak hitnek örülnek a legjobban. Közhelyekkel irva: tudom hogy képes vagy ra en nem lennek az ezert felnézek rád, tudom hogy bizhatok benned multkor hasonlo nagydobasod is sikerült, olyan jo hogy te èrted amit mas nem ès atlato, aztán szexualis töltetek, megadod azt ami nekem ami kell, nagyon vàrom màr, minden olyasmi amitö erös igazi ferfinek èrzik magukat egy nö oldalàn. De nagyon el tudnak szàllni jobb hanygolni a bokolast.

2020. febr. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5. vagyok. 4. vàlaszt is osztom.
2020. febr. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!