Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A ronda külsővel rendelkező...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ronda külsővel rendelkező fiúknak/férfiaknak miért nem jár a "párkapcsolat öröme"?

Figyelt kérdés
Számomra például olyan rossz érzés, hogy a ronda külsőm miatt nem lehet senkim, pedig annyi mindent megadnák érte, de sajnos nincs rá lehetőség...
2018. szept. 24. 19:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%

a szépség relatív , másodszor meg tuti h fullos csajt akarsz magadnak , de miért nem próbálkozol meg olyanál aki hasonló cipobe jár mint te.

nem kell tulbonylítani a dolgokat

az agy csak hátráltat

2018. szept. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Vannak ronda lányok is.
2018. szept. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem fullos csajt akarok magamnak egyáltalán. De így sem sikerül semmi...
2018. szept. 24. 20:03
 4/15 anonim ***** válasza:
Próbálkoz azt majd találsz/L
2018. szept. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ne add fel, láttam én már, igényesen fogalmazva, számomra nem túl helyes pasit elég szép nővel. Nem minden a külső. A személyiségeddel és kisugárzásoddal kell megnyerned a lányokat. Valamint ha van rá lehetőséged, csinálj kockahasat, legyél igényes, járj divatos ruhákban. Ezek sokat dobnak.
2018. szept. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%

Miért gondolod, hogy nem jár nekik a boldogság?

Sógorom ritka ronda férfi. Magas, csontsovány, hosszú horgas orra van. asztmás, így sokszor köhögve fullad mint egy tüdőbeteg. A szépség vagy jóképűség nagyon messze áll tőle, mégis a felesége kis helyes nő.

Tudod hogy lehet ez? Sógoromnak aranyszíve van, és hatalmas humora. Mindig voltak női.

Ha állandóan nyafogsz, negatív érzéseket mutatsz, akkor ne is várd a boldogságot. Nagyon sokszor nem a külső a lényeg.

2018. szept. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

És mégis meddig kell még próbálkoznom? Nem annyira kellemes csak visszautasításokat kapni...


Érdekes módon eddig még semmit nem értem el azzal, hogy kedves, humoros, intelligens vagyok, figyelek a külsőmre, stb.

2018. szept. 24. 21:02
 8/15 anonim ***** válasza:
56%
Kedves kérdező valamit nagyon félreértesz. Senkinek sem jár kapcsolat azért tenni is kell valamit, valamint a szépség relatív.
2018. szept. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Így van te egy kib**ott főnyeremény és minden nő egy k**va amiért nem veled van, pedig a tucat páwa fiúk csak megbántják a nőket DE ha veled járnának te mindent megadnál nekik és szeretnéd, imádnád őt. Sablonosabb szöveget nem tudtál kitalálni? Vagy ha te ezt így gondolod súlyos gondok vanmak öcsi...
2018. szept. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

8: De mit kellene tennem, fizetnem valakinek hogy velem legyen? Mert bármi mást próbáltam, az nem sikerült.


9: Te nagyon el vagy tévedve. Mégis honnan veszed ezt a szöveget? Nekem nagyon úgy tűnik, hogy te találtad ki... Nyílván szeretném és megadnék egy lánynak mindenty amit tudnák, de természetesen ez semmit nem ér; nem vagyok egy főnyeremény, hiszen ronda vagyok.

2018. szept. 24. 23:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!