Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Társasági élet

A kérdés

Polgári esküvőre (konkrétan csak a szertartásra vagyok hivatalos) milyen ajándékot illik vinni?

Egyik kedves kolléganőm meghívott a polgári esküvőjére, de CSAK A SZERTARTÁSRA és fogalmam sincs, mit illene vinnem ajándékba. Kell-e egyáltalán vinni ilyenkor valamit, pl. virágot és/vagy képeslapot, bármilyen más ajándékot?

febr. 5. 10:58  Privát üzenet  

A válaszok
Nem kell semmi ez esetben. Gratulálsz, ennyi. Pénzbe nem kerültél nekik.

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont febr. 5. 11:00 Privát üzenet
Ha csak a szertartásra vagy hivatalos nem kell ajándékot vinned, oda nem is szokás, az ajándékot a lakodalomba viszik. Elmész, gratulálsz nekik és ennyi.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont febr. 5. 11:35 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

# 3/3Időpont febr. 8. 08:10 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A forgalmi engedély hátulján a "Hivatalos feljegyzések" rovatban Tk. Passziválva bejegyzés található! Konkrétan mit jelent? Autó Bravó 2002 a jelenlegi tulajdonos!
Stresszes hasmenésre, ami leginkább hosszabb utazásoknál, hivatalos helyre menéstől stb. jön elő, van konkrétan valami gyógszer?
1975 körüli diák munkapapírjaimat keresem, az azóta (2003-ban) megszűnt -már a jogutód is- vállalattól. Konkrétan egyre lenne szükségem a nyugdíjhoz. Voltak papírok, rendes...
Úgy hallotam, hogy akárki alpíthat pártot, és jár hozzá pénz. Na de mégis konkrétan mit kell tenni, hogy valaki pártot alapítson? Lépések, milyen hivatalos papírok stb.
A következő lenne a problémám. Dolgoztam külföldön egy hetet (konkrétan Németo. Ba), de a körülmények miatt felmondtam. Azt mondták 15. -én küldik a pénzt. Nem jött. Mit tudok tenni? Több lent.
Van arról valami hivatalos statisztika, hogy egy szakot hányan végeznek el időben, hányan csúszva, és hányan hagyják abba? Engem konkrétan BME mérnökinfó érdekelne, mert csak...

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Társasági élet rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!