Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi az élet értelme?

Mi az élet értelme?

Figyelt kérdés
Szerintetek mi az élet értelme ? Minek kell lenni az élet értelmének mit kel csinálni??
2020. febr. 24. 20:30
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Kérdező! Hogy hova mentél? Kifejtenéd részletesen, hogy mi történt?
2020. febr. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
persze kifejtem elkezdtem imátkozni holtakhaz akiket megbolygattam köztük amon geeth és sok emberhez kezdtem el imátkozni gyegyánál nem tudatosan de hosszú történet igazából egy frekvenciai hangot halgattam fogyásra neve n=ovekedési hormon azt halgattam és otthon őrült módra halgattam a frekvenciát és néztem két haveromat és amikor kimondtam hogy n=ovekedési hormon térj ide megjelentek haverjaim mint hang fomában és utánna elkedztem imátkozni holtakhoz belementem egy másik dimenzióba egy másik világba ahol nyomor volt betegséeg és ott is voltak szülők rokonok stb
2020. febr. 24. 22:23
 23/27 anonim ***** válasza:
Gyerekek, a drog ártalmas, mint látjátok.
2020. febr. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Ebben rengeteg a félregépelés, meg nem olyan összefüggő a szöveg. Lehetne ugyanezt alaposabban, rendesebben leirni?
2020. febr. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Számítózni reggeltől estig.
2020. febr. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
tehát mindekinek más
2020. febr. 25. 09:48
 27/27 anonim ***** válasza:

AZ, HOGY ÉRTELMET ADJUNK NEKI!


Ez mindenkinél más és más lehet. Lehet, hogy nem is látod az értelmét, de pont olyan dolgot csinálsz, amit másnak vagy másoknak a javát szolgálja, így már megint van értelme.

2020. febr. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!