Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek mit csinálhattak...

Szerintetek mit csinálhattak ott, olyankor?

Figyelt kérdés
Tegnap napnyugtakor bicikliztem egy mezős-erdős részen, még a lakott területen de már a végén két srác sétált az erdő egy eldugottabb, völgyes része felé. Kicsit távolabb egy kihalt úton egy fiatalabb nő autóval szintén arrafelé tartott. Sötétedés fele, egy erdőben milyen célból találkozhattak? Erre azóta sem jöttem rá, valaki esetleg tud ötletet adni?

2020. márc. 3. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Valszeg matekozni készültek.... :D
2020. márc. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Biztos xd
2020. márc. 3. 21:57
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
És honnan tudod hogy ők egy helyre mentek? Vagy hogy nem haverok és csak sétálnak a természetben? Lehet volt egy 5. Ember aki feltesz egy másik kérdést, hogy mit csinálhat2 sétáló pali, egy kocsis nő meg egy biciklis az erdőben..
2020. márc. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3-as: az út egy irányba vezetett amelyen mentek. Esős időben, sötétedés után sétáltak?
2020. márc. 3. 22:03
 5/7 A kérdező kommentje:
Én talán valamiféle titkos, talán illegális bizniszre gondolok, de lehet hogy nem biztos.
2020. márc. 3. 22:10
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Drog
2020. márc. 4. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Én sokat túrázok, vannak olyan túrák, amelyek szervezettek és feladatokat kell megoldani. A szervező ilyenkor nagyon sokat dolgozik a feladatok összeállításában. Sokszor ki kell mennie a terepre, az erdőbe, van hogy ketten is mennek. Mindezt egyesületi keretek között teszi.


Persze ezer más ok is lehetett. Lehet,hogy erdészek, vadászok, erdő területet örököltek, az is lehet, hogy egy korábbi túra alkalmával elveszítettek valamit. Lehet, hogy madárvédő egyesület tagjai , és valamilyen madárral kapcsolatos dolguk volt.


Nem kell mindent túlkombinálni. Kicsi az esélye annak, hogy éppen gyilkosságra készültek, vagy más bűncselekményre.

2020. márc. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!