Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek belefér vizsgaidős...

Szerintetek belefér vizsgaidőszakban a bulizás, vagy olyankor csak a tanulásra kéne koncentrálni?

Figyelt kérdés
2019. jún. 1. 08:55
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

Neked kell tudnod, hogy mi fér bele és mi nem. Én sosem voltam az a bulizós fajta, én inkább gamer voltam. Csak azért említem meg, mert azért ez is megtudja nehezíteni a tanulást. Én tudtam, hogy mi az ami belefér és mi az, ami nem, hogy hol vannak a határaim, szóval még a záróvizsga + diplomamunka védés előtti napokon is kockultam és nem egy büfészakon voltam.


Szóval ha úgy érzed, hogy bulizás mellett fel tudsz készülni rendesen, akkor miért ne?

2019. jún. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Neked kell érezned hogy mi fér bele, de sokszor jót tesz hogy kimozdulsz, kicsit elfelejted a vizsgákat stb. Én mondjuk moziba szoktam menni vizsgaidőszakban mert jólesik picit másra koncentrálni.


22L

2019. jún. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Mi minden vizsga elötti nap elmentünk sörözni. Volt, hogy közben átbeszéltük az anyagot, kicsit lazítottunk. Ezt azután vezettük be, mikor vizsga elötti nap összeültünk, hogy majd mennyit tanulunk, aztán jól megbuktunk. Nekem bejött az új módszer
2019. jún. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Ez vizsgaidőszakonként és személyenként eltérő.
2019. jún. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem első 2 évben nagyon stresszes volt a vizsgaidőszak, tanuláson kívül nem csináltam semmit. Most már egyszer-egyszer elmenni valahova jó lelkiismerettel belefér. Persze nem könnyű társaságot találni, hiszen a barátaimnak szintén vizsgaidőszak van.
2019. jún. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonymousreview60 ***** válasza:

Neked kell tudni, mi fér bele. Nálunk a koliban vizsgaidőszakban nem volt party-buli, csak a pincekocsma, csocsó, laza sörözés.

Néha nem árt leereszteni a gőzt mozival, este sporttal. A játékot nem javaslom, mert addiktív, nagyon nem lesz egyszerű elszabadulni előle. De egy sikeres vizsga után érdemes megjutalmazni magadat pl. egy déltől estig tartó játékkal vagy akár egy 20-24 közötti partival. De másnap reggel kelés a következő tantárgyra.

2019. jún. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tesóm büfészakra jár, ő állandóan jár ide-oda vizsgaidőszakban is, a "nehezebb" vizsgák előtt tanul 2 napot, a könnyebbek előtt egyet. Én nehéz szakra járok és max néha elmegyek a boltba vagy sétálni, de semmi "programot" nem szervezek magamnak vizsgaidőszakban, csak tanulok. Neked kell tudni, hogy mennyi tanulásra van szükséged egy vizsga előtt.
2019. jún. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem 18-20 éves felnőtt, értelmiségi embernek el kellene tudnia dönteni, hogy neki belefér-e vagy sem.
2019. jún. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!