Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Akinek csúnya az arca, hogy...

Akinek csúnya az arca, hogy szokta meg?

Figyelt kérdés

Lány vagyok és alapból malacképem van, 40 kilóval hatalmas tokám stb.


Viszont ahogy felnőttem az amúgy sem szép arcom teljesen elférfiasodott a vonásaim, szőrösödés stb.

Plusz az orrom többször eltörött és sosem lesz pénzem plasztikára...


2020. márc. 11. 17:02
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Sehogy, ezt nem lehet.
2020. márc. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Mi más lehetőségem lett volna, mint megszokni? Próbál az ember előnyös hajat vágatni, szépre szedetni a szemöldökét, meg sminkelni, de utóbbi is nehéz, ha nincs olyan, amit érdemes lenne kiemelni.
2020. márc. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát a 3-szor törött orromon már levegőt sem kapok. Nem elég, hogy alapból csúnya, hozzá sem érek. Nem lett helyrerakatva egyszer sem. Köszi drága apuci ❤️ Minek megcsináltatni, ha újra eltöri és orvoshoz sem mehetek vele marad görbe.


Gimnáziumban minden nap egy pokol volt. Napi szinten aláztak, dobáltak, gúnyoltak az arcom miatt. Itthon hiába momdtam engem okoltak érte, meg "nem akar iskolába menni biztos, még az iskolatársai is utálják ezt a szemetet". Miután hazamentem úgy, hogy hetedik órában végig kajával dobáltak, gúbyoltak, kenték belém és aláztak meg sorra, hogy gnóm, csúnya vagy...

2020. márc. 11. 17:24
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Le a kalappal a szüleid "intellektusa" előtt... Borzalmas...

Nem az arcod miatt sajnállak igazán, hanem a családi háttered miatt.

2020. márc. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Csak el kell fogadni.Ha sajnáltatod magad az se neked,se a környezetednek nem tesz jót.Inkább hívd fel a figyelemet a jó tulajdonságaidra és muttasd meg,hogy te akkor is boldog leszel ha mások rosszat gondolnak.Én szerencsére átlagos vagyok,de 100%,hogy valaki csúnyának talál.Érdekel?Nem,mivel tudom hogy a szemilyiségem többet ér,mint a külsőm.Természetesen azért valamennyire kéne adni külsőre,de attól a kisugárzásod is számít.Van egy ismerősöm aki kancsal,így se mondanám csúnyának,de nem kedvelem hogy mindig arról beszél,hogy őt így sose fogja senki elfogadni,hát nem is,ha nem fogadja el magát.Inkább a személyiségeden javíts,hogy ne zavarjon,mindenkinek vannak hibái.Sok sikert.
2020. márc. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Egyébként apám törte el három alkalommal az orrom is az egyetemi jegyek miatt és rengeteg verés, fenyegetés. Konkrétan attól félek, hogy egyszer megöl és nem élem túl.
2020. márc. 11. 18:15
 7/9 anonim ***** válasza:

Sok mindent nem tudsz tenni, mint tudomásul venni, hogy olyan vagy amilyen.


Az biztos, hogy meg kell próbálni túllendülni rajta, és pozitívnak, normálisnak, érdekes személynek maradni.


Párkeresés szempontjából tény, hogy nehéz, mert ha nem is kapok nyílt elutasítást, de sokszor rosszul esik, hogy amúgy tök átlagos, normális csajok maximum barátként tekintenek rám ideig-óráig és nem leendő párként.


Ugye az a nehéz, hogy amellett, hgy "rondák" vagyunk, sokszor ér minker erős lelki sérülés, főleg gyerekként. Ami kihat a felnőtt korra is. Pedig az élethez, kapcsolatépítéshez önbizalom, egészséges önismeret kell. Ez ami sok esetben torzult ami még inkább rátesz egy lapáttal a külső miatti amúgy is hátrányosabb helyzetre.


Igazából azt tudod csinálni, hogy felépítesz egy önállóan, egyedül is boldog életet. Karrier, anyagi biztonság, sport, hobbi, célok, napirend. Csinálom amiket szeretek. Ezek mellett nyitottnak kell lenni és ki kell alakítani, hagyni kell kialakulni baráti kapcsolatokat.


Nyilván én 30 évesen másképp látom, és így is vannak mélypontok, mikor realizálom, hogy egyedül vagyok, nincs és nem is nagyon lesz párom, miközben mindenki házasodik, gyereket vállal. Vagy időnként nagyon elő jön, hogy vágynék egy társra akivel figyelünk egymásra, törődünk egymással és átélhetünk dolgokat. Ezt a társat átlag emberként sem könnyű megtalálni, nem hogy "rondaként".

2020. márc. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem itt nem az arcod a központi kérdés.

El tudsz-e költözni otthonról, a bántalmazó környezetből?

Lenne-e lehetőséged valamilyen segítséget kérni?

Engem inkább ezek aggasztanak.

A többszörösen törött orr egyébként nyilván nem nyújt szép látványt, de simán el tudom képzelni, hogy csak az állandó bántás és traumák miatt látod magad ennyire kritikusan, és valójában sokkal kevésbé csúnya az arcod, mint ahogy te ennyi bántás után látod.

2020. márc. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem számít annyira a külső! El kell fogadni és kész! Szerintem te így is gyönyörű vagy és nagyon értékes! Ne add fel!:)))
2020. márc. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!