Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Más nem szokta ritkítani a...

Más nem szokta ritkítani a facebook ismerőseit?

Figyelt kérdés
Nem lenne jobb inkább szűk 100 ismerős, de azokkal közvetlen kapcsolat, mint 500-800 ismerős akit egyszer láttunk vagy épp régi iskolás akárki?
2020. febr. 13. 16:48
 1/10 A kérdező kommentje:
Jó, sok embert nem érdekli, de éritek kitesz egy képet az ember és boldog boldogtalan látja.. Vagy mind1 ki mit gondol?
2020. febr. 13. 16:50
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
Én szoktam. Kapásból kollégát nem jelölök vissza, és iskolatársakat sem. Csak barátok vagy olyan ismerősök, akikkel azért szorosabb a kapcsolat, és rokonok. Ezzel így most 80 fő. Ha 100 felé közelít a szám, akkor szelektálok :D
2020. febr. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%
Milyen szar életetek lehet
2020. febr. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 nemaRendőrség ***** válasza:
81%
Én is csak azokat tartom meg akikkel beszélgetek
2020. febr. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Rasszista migransozos Meg ilyeneket szoktam csak törölni.
2020. febr. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Én visszajelölök bárkit, ha csak látásból ismerem akkor is. Ha rendszeresen zavaró képeket tesz fel akkor viszont törlöm.
2020. febr. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%
Én egyszer csináltam nagytakarítást, nem akarok olyan emberekkel facebookos kapcsolatban lenni, akikkel nem vagyok más kapcsolatban. Nem érdekel a régi ismerősök élete és őket se érdekelje az enyém, ha nagy ritkán megosztok valakit. Azóta az a rendszerem, hogy ha néha felugrik valaki szülinapja és rájövök, hogy még mindig ismerős, pedig évek óta nem az életem része, ilyenkor kitörlöm, különben nem túlzottan foglalkozom vele.
2020. febr. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
Néha szoktam, de főleg úgy csinálom, mint az előző válaszoló.
2020. febr. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%
Nekem sok ismerősöm volt, mert telefonos játékok miatt bejelölgettük egymást barátnak mert az hasznot hozott a játékban. Amúgyse osztottam meg semmit úgyhogy nem zavartak az idegenek. Viszont egyszer meguntam a játékot és a facebookom asok idegen szarjaival volt tele úgyhogy takarításba fogtam de inkább töröltem a facem és újat kezdtem. Most 200 ismerősöm van, mindet ismerem, nagyon kevéssel tartom közülük is a kapcsolatot de nem akarok sértődést. Aki naponta politizál, lefotózza hogy mit eszik, mekkorát kulázik, napi 5 kép a babájáról, idézeteket oszt meg éskamunyereményjátékokat azokat kikövetem és nem látom többet a bejegyzéseiket
2020. febr. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Volt, hogy megtettem, de később visszatettem őket.
2020. febr. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!