Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol lehetne angolul kommunikál...

Hol lehetne angolul kommunikálni? Tanulni neten?

Figyelt kérdés

Vannak ilyen oldalak,ahol lehetne tanulni valaki mással angolul?

Ebbe szeretnék belekezdeni,és tudom jól,hogy ha kommunikálhatnék,akkor könnyebben rám "ragadna".

Szóval miket javasolnátok vagy hol keresgéljek?

Köszi!



2020. márc. 15. 13:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem azzal is sokat tanulhatsz, ha olvasgatod a híreket angolul. Én a Daily Mail weboldalát nézegetem. De rengeteg mást is angolul olvasok. Ha valamilyen téma érdekel, rákeresek, és angolul olvasom el.

Szerintem fórumoldalakon nem szerencsés kommunikálnod, mert nem fognak veled szóbaállni, ha nincs épkézláb angol tudásod. Inkább csak olvasgasd más emberek válaszait, kommunikációját.

Mumsnet pl. ilyen.

Vagy a Daily Mail cikkeihez szintén hozzá lehet szólni, lehet véleményt írni, de én ott sem igen szoktam, volt már rá példa, de inkább nem. főleg csak a többi, anyanyelvű hozzászóló válaszát olvasgatom, így ebből tanulok én is.

2020. márc. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!