Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy tanulhatnék meg angolul...

Hogy tanulhatnék meg angolul kommunikálni?

Figyelt kérdés
9.-es vagyok, az osztály leggyengébb angol csoportjában én vagyok a legbénább. Régen sokkal jobban ment, és most kb azon a szinten sem tudok, mint nagyjából három éve, mikor jó voltam belőle. Próbáltam InterPals-on beszélgetni angolul, de egy egyszerű sztorit felületesen sem tudtam elmagyarázni. A videó nézés nem segít, mert vagy a történésekre figyelek, vagy a beszédre, és az egyik a másik nélkül nem sokat ér. Zene ugyanez. Jártam korrepre is, de azzal sem mentem túl sokra, az angoltanár is próbál segíteni, de egyszerűen lehetetlen eset vagyok. Nagyon zavaró, hogy egy egyszerű mondatot sem tudok segítség nélkül összerakni. Mit tudnék tenni, hogy fejlődjek benne?
2017. dec. 22. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem jó, amit próbáltál. A videó nézegetés a szövegértés készséget fejleszti, az interpals-on meg írásban chatelsz, nem? Neked beszélni kéne. Én a helyedben keresnék egy magántanárt, aki főleg ezt a készséget fejlesztené neked. Persze a többit is, de főleg a beszédet.
2017. dec. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mint a csecsemő.
2017. dec. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is nagyon béna voltam, aztán egy hirtelen ötlettől vezérelve Angliát választottam célomnak a gimi után. Végül itt tanultam meg angolul.

Próbáld meg nem túlkomplikálni a mondatokat. Egyszerű mondatokat használj, de azokat helyesen. Majd utána ezek összekötését gyakorold.

2017. dec. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!