Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Örültök, hogy a koronavírus...

Örültök, hogy a koronavírus miatt nem kell suliba menni?

Figyelt kérdés
Én nagyon örülök XD
2020. márc. 16. 14:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Én nem. Szeretném már befejezni ezt a rohadt szakot, lehetőleg nem nyáron. Most nem tudok menni sehova, nem erre akarom elvesztegetni a szabadidőmet
2020. márc. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
Én rohadtul nem...
2020. márc. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Tanulni ettől még kell, úgy tudom.
2020. márc. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%

Nem, (igaz nekem egyetem) mert ugyan úgy tanulni kell csak így nehezebb.


Viszont kompenzálnak az adott a plusz idővel.


Csak az a baj, hogy továbbra is vannak számonkérések amiket (most olvastam egyetem weboldalán) online fognak megoldani.


Ami valószínűleg nehezebb lesz. Nem a feladatok nehézsége miatt, hanem a drasztikusan új módszer miatt, ami lehet negatívan fogja befolyásolni az eredményeiket.


Mivel valahogy felügyelniük hogy kell hogy nem csalunk így gondolom nem a trandícionális feladatokat fogjuk kapni amikhez eddig a tantárgyakból hozzá vagyunk szokva...


Így valószínűleg nem lesz igazán jó ez a félév.

2020. márc. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
61%
Miért vigyorogsz? Attól, hogy be van zárva az iskola, attól még tanulnotok kell, vagy mehetsz majd évet ismételni.
2020. márc. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Van benne jobb meg rosszabb dolog is.

Szamomra jobb,mert megspórolhatok egy csomó időt az iskolába való utazással,nem kell más hülyeségeit hallgatnom.Itthon én oszthatom be,hogy mit mikor és hogyan.Tudok tanulni önállóan és nyugalomban,csendben.Ha végeztem azt csinálok amit szeretnék,nem kell ide oda rohangálnom vegre nyugtom van ebben a rohanó világban.Nem utolsó sorban meg bem kell azért izgulnom,hogy átadom-e bárkinek is ezt a vírus.

A rossz az,hogy semmit nem tudok,hogy meddig lesz,hogy lesz,mi lesz a számonkérésekkel stb.

De pozitívumot többet látok,próbálok a lehető leggjobban a helyzettel együtt élni.

2020. márc. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
36%
Remélem nem kapsz bizonyítványt. Miert raksz ki röhögő jelet? Ugyanúgy tanulnod kell. Komoly virushelyzet van. Megnézném mennyire röhögnél ha egy családtagog elkapná.
2020. márc. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 October15 ***** válasza:
45%
Úgy érted hogy örülök-e annak hogy nincs jobb dolgom mint a jövő tesco árufeltöltőinek örömét hallgatni? :D Nem qrvára nem örülök. :)
2020. márc. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
63%
Most még... De ez nem egy plusz szünet. Kb kell 1 hét mire az iskolák kidolgozták hogyan oldják meg a tanítást. Végül is vedd úgy, hogy ez a tavaszi szünet, csak otthon kell dekkolni. Amúgy sokkal nehezebb magadtól tanulni és az évvégi vizsgák bevezetése se olyan elborult ötlet. Bár ha eddig is telibe💩ad a sulit most se fogod komolyan venni.
2020. márc. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
69%
Ennek hogy lehet örülni? Hol normális, hogy világjárvány van, emberek vannak karanténban, nem zajlik minden a maga rendjén?! Nem normális és ennek értelmes ember nem is örül!
2020. márc. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!