Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tényleg ennyire nem veszik...

Tényleg ennyire nem veszik komolyan az emberek a koronavírust?

Figyelt kérdés

ma el keleltt menni venni tartósabb kaját egyesetleges kijárási tilalomra (zacskósleves, tészta, ilyenek) és kb 3x anyi ember volt az utcán mint szokott.. És fele csak sétálgatott.. fele köhög, az eladó is a pofámba köhögött, hárman le is cseszték, hogy legalább forduljon el..


17 vagyok, erős az immunrendszerem, semmi bajom nem lesz, de a 60-as 80-as korosztály? Nem bírnak a s*ggükön maradni?


10 emberhez ment oda apukám, csak úgy ,hogy mi szándékból vannak kint, azt válaszolták ,hogy a friss levegőre mennek ki, hogy egészségesek maradjanak..


2020. márc. 17. 22:11
 1/10 October15 ***** válasza:
82%

Apukád egészen konkrétan miért megy oda 10 vadidegenhez és zaklatja őket a hülyeségeivel? :D


Hát ha minden áron elakarják kapni akkor most istenem, dolgozzon a boomer doomer. :D Amúgy kijárási tilalom a büdös életbe nem lesz lévén megoldhatatlan lenne az ellenőrzése és a fenntartása.

2020. márc. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Mit kerdezget apukad idegen embereket az utcan? Elment az esze? A kohoges meg kohoges, nem koronavirus. Ajaj, istenke gyere le
2020. márc. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 October15 ***** válasza:
59%
2.: Pcsába én is köhögök... asszem ~16 éve koronavírusos vagyok. :( R.I.P.
2020. márc. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14%
Az atlag emberek mindig alul informaltak, es amig nem veluk tortenik rossz leszarjak h mi van masokkal, ez eddig is igy volt, gondoljunk kornyezet szennyezesre, szemetelesre, rongalasra, ejszakai hangoskodasra, haboruk, csalasok stb. Szerencsere vannak paran akikbe szorult ertelem es joerzes kulonben borzaszto vilagban elnenk, ahol mindenki csak eltapossa a tobbi embert, ha ugy kivanja az erdeke. Kicsit dramai igy vissza olvasva de en igy latom.
2020. márc. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 opened paradise ***** válasza:
89%

És apukádnak senki sem mondta, hogy "Miközödvanabbabele?!"?


Nincs munkájuk, nem tudnak mit tenni. Ha majd emiatt az albérletet se tudják fizetni, akkor pláne többen lesznek. Egyelőre még nincs kijárási tilalom. Illetve most kényszerből én is itthon vagyok, de kimegyek sétálni, legalább a boltig, megnézni hátha van végre valami zöldség is. Ha ennyi se lenne, lassan bekattannék. A depresszióba is belehalhatnak simán...

2020. márc. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Maga a sétálgatás minimális kockázat. Idegeskedés helyett inkább használd ki te is, töltsd fel a szervezeted erőforrásait.
2020. márc. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A te apad tenyleg oda ment emberekhez? Mert ILYEN ALAPON o is ki a francert maszkal az utcab PLUSZBAN megfertozve masokat 😂 ez gazabb! Bovs
2020. márc. 18. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Üzenem apádnak, hogy ha az én arcomba kezd el köpködni hogy "Te MiÉrT vAgY aZ uTcÁn?" tökön lesz rúgva.
2020. márc. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi köze van bárkinek is hozzá hogy ki hova megy? Apukádnak azt üzenném hogy ha ad nekem 5 milliót akkor akár 4 hónapig is házi karanténban leszek. Tudod vannak olyanok akiknek dolgozni is muszály en peldaul nalad nem sokkal vagyok idosebb es szuleim annyira szegenyek hogy diakmunkaznom kell hogy vegyek egy laptopot amin majd tanulhatok mondjuk. Es mivel dolgozok kell egy kis szabad levego is melle. Nekem nincs szuper gepem meg jatekaim amit neked apukad biztosan kifizetett hogy otthon tudjal kockulni es irni a kerdeseket.
2020. márc. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
32%
Hülye emberek akik a köhögésre is egyből úgy néznek a másikra mint a véres sz@rra. Rohatd ferde szeműek tehetnek erről is. Mert minden sz@rt meg kell zabálni
2020. márc. 19. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!