Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyit beszél egy férfi és...

Mennyit beszél egy férfi és hogyan?

Figyelt kérdés

Én pl általában keveset, egy szóban válaszolok.

Ha helyzet van pl. rendőrt, mentőt, tűzoltót hívni, hibát bejelenteni azonnal felébredek és részletesen elmondom mi a probléma

Ha valaki iskolában/munkahelyen szakirányos dologról kérdez ott is részletesen válaszolok.

Ha csajozok ott még céltudatos kérdéseket teszek fel, ja meg szinte minden máshol ha kérdezek.


2020. márc. 21. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Van, aki sokat, van, aki keveset.

Ember vagy, nem férfi. Emberek közt pedig van különbség

2020. márc. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok
2020. márc. 21. 21:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Én például sokat beszélek, sokat magamról és közben sokat kérdezek. Ezért szeretnek velem beszélgetni az emberek. Általában. Vannak csendesebb napjaim, van, amikor meg túlzásba viszem a sok dumát és rám szólnak a feletteseim, hogy elég.

Általában amúgy nem beszélek hülyeségeket, inkább csak szeretek viccelődni, amit nem mindenki jutalmaz.

20/F

2020. márc. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én helyzettől és hallgatóságtól függően beszélek sokat vagy keveset.
2020. márc. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Autista vagy.
2020. márc. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem igaz bármit bárhogy csinálok mindenki közeledik és ugat...
2020. márc. 21. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!