Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vietnámi, maláj, laoszi,...

Vietnámi, maláj, laoszi, thai, vagy filippínó nők közül melyek a legszebbek? (Az átlagot tekintve, nem a modelleket). Akik jártak Indokínában tőlük kérdezem.

Figyelt kérdés

2020. márc. 28. 23:37
 1/1 anonim válasza:
100%

Szia! Thaifoldon, Vietnamban es Malajziaban jartam, es szerintem osszessegeben a thai lanyok a legjobbak. Malajzia muszlim orszag igy sok szempontbol nehez (nekem legalabbis) oket megszokni es nagyok a kulturalis kulonbsegek. A vietnami lanyok szepek es aranyosak, de egy fokkal kevesbe mosolygosak mint a thaiok. (Bar meg igy is messze verik az europai lanyokat)

Sok thai lanyt ismerek es szinte mind nagyon aranyosak es kedvesek, nem veletlenul van ilyen jo hiruk

2020. márc. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!