Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen trópusi helyeken...

Milyen trópusi helyeken jártál valaha?

Figyelt kérdés
Én Szumátrán, Indonéziában, illetve a Maláj-félszigeten. :)

2019. dec. 15. 18:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
57%
Szingapúr, Thaiföld, Zanzibár
2019. dec. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Az szép! Főleg Zanzibár. Tudtad. hogy Freddie Mercury ott látta meg a napvilágot?
2019. dec. 15. 18:52
 3/23 anonim ***** válasza:
72%
India, Banglades, Mianmar, Thaiföld, Laosz, Kambodzsa, Vietnám, Malajzia, Szingapúr, Indonézia, Japán és Kína szubtrópusi/trópusi részei, Tanzánia, Kenya, Malawi, Ruanda, Burundi, Gambia, Szenegál, Guinea, Bissau-Guinea, Elefántcsontpart, Brazília. Asszem eddig ennyi.
2019. dec. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Hármas válaszoló!


Hogy tudtál ilyen sok helyre eljutni?

2019. dec. 15. 19:18
 5/23 anonim ***** válasza:

Kína, Kambodzsa, Vietnam, Japán, Thaiföld.

Thaiföldön jövőr emegyek ötödik alkalommal. Ez a kedvenc országom, visszajárunk.

2019. dec. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
56%
India, Mianmar, Bangladesh, Kambodzsa, Laosz, Thaiföld, Vietnám, Indonézia, Malajzia, Szingapúr, Mexikó, Guatemala, Honduras, Nicaragua, Costa Rica. Most február/márciusban meg lesz egy 6 hetes kiruccanás a karib térségbe.
2019. dec. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
15%

Ugyan má ezek semik!


Én vótam

Tajföld, kamboccsa, laosz, japán, kina, intia, viednám, ausztrállia, ficcsi sziketek, dahiti, bórabóra, dubáj, dél afrika, kúpa, egyibtom, pahamák, szuttán, kók sziketek, meg vótam mán a szecsell sziketeken is. Ottan tömtem a penszülött mindzsákat.

2019. dec. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
57%
2-es kérdésre: tudtam. De a helyiek nem szeretik, majdhogynem jeltelen a szülőháza is. Nem az afrikai zenei tradíciókat vitte tovább, nem is helyi családból származott (a forradalom idején menekülniük kellett), ráadásul a muzulmán országok többségében a melegek iránt is jóval kevésbé toleránsak, mint akár csak mifelénk.
2019. dec. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
42%
Siófokon. Nagyon meleg volt.¯\_(ツ)_/¯
2019. dec. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
27%

Hős utcában csak úgy izzik karibi hangulat főleg este 10 után. Ha kalandra vágysz öltözz fel márkás feltűnő ruhákba, neon ledekkel korbe ragasztva iphone 11el a kezedben aztán rájösz miről beszéltem. :D


Viccet félre téve még csak anglia, horvatorszag. Semmi kulonleges.

2019. dec. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!