Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Te miért/kiért hoztál már...

Te miért/kiért hoztál már áldozatot? Mi volt az?

Figyelt kérdés

2020. márc. 29. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Magamért. De nem érte meg, több kárt okozott mint hasznot.
2020. márc. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Egyik kolléganőm anyukája rákos beteg volt és úgy próbáltam meg segíteni neki, hogy soron kívül - és hátsó szándék nélkül - ajándékba adtam neki közel 120000 forint értékű rákgyógyításban jelentős hatással bíró étrend kiegészítőt. Sajnos túl későn történt meg a dolog, - mert későn szereztem tudomást a helyzetről, - idő közben sajnos elhunyt a kolléganőm anyukája. Hoztam áldozatokat az elvégzett tanulmányaimért és a hivatásomért is, - de ezek az áldozatok minden naposnak tekinthetőek egy ember életében. Napi rendszerességgel előfordul az is velem, hogy előnyös(nek vélt) helyzetemről mondok le udvariasságból, előzékenységből különböző korosztályú hölgyek, idős emberek javára.
2020. márc. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Feláldoztam az életemet valakiért. Igaz még élek. Szimbolikus értelemben mondom. Xd
2020. márc. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Teljesen egyedül neveltem fel két gyereket, voltak nehéz időszakok, sok mindenről le kellett mondanom, hogy nekik meg tudjam adni, amire szükséges van. Egy pillanatig sem bántam meg, nagyon rendes, dolgos, szertő, gondoskodó ember lett belőlük.
2020. márc. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
*szükséges = szükségük
2020. márc. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
A közös jövőnkért a párommal. Olyan dologról mondok le amit lehet nem is vennék igénybe de annyira önzetlenül tettem mégis semmi hasznom nem lesz belöle... De megéri az áldozatot úgy érzem
2020. márc. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%
1× egy fiatalabb nőért, többször idősekért.
2020. márc. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!