Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A badoo kamu oldal?

A badoo kamu oldal?

Figyelt kérdés
Akárhányszor matchelek, írok a lánynak hogy van-e kedve ismerkedni, majd felszívódik, amelyik nem, az egyszerűen csak nem ír vissza. wtf?

2020. ápr. 1. 13:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
45%
Mert unalmasak vagytok 🤷 Én mindig figyelek hogy frappáns legyen a bemutatkozásom, sokkal jobb úgy beszélgetést indítani hogy a srácnak nem egy "sziamizu"-val kell vért izzadnia. Halkan megjegyzem hogy töredékük annyira értelmes hogy ezzel kezdjen is valamit, aztán sírnak hogy a lányok mennyire bambák és semmiről nem lehet velük beszélgetni :D Lehet, csak ahhoz tenni is kéne. Aki meg egy ránézésre is hülyére vesztegeti az idejét, aki arra sem képes hogy az értelem/személyiség szikráját mutassa, az meg is érdemli a sorsát. Cseppet sem érdekesebb ember mint az akit szid :D Mondjuk tény hogy volt már amikor valaki kreatívan indított, de hamar rövidre zártam a beszélgetést. Az a helyzet hogy a "játsszunk kocsisat, ülj az arcomra és megnézem minden rendben van-e az alvázaddal" így poénnak tűnhet, meg tényleg kreatívabb mint a "van kedved ismerkedni?", de lányként olvasni nagyon lehangoló. Már ha az adott lány valamennyire normális.
2020. máj. 9. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
mert unalmas vagyok? Ha köszönök, illik vissza köszönni. Ha emiatt unalmas vagyok mert köszönök, akkor jobb is ha felszívódik az illető. Ilyennel emberrel párkapcsolatot építeni egyenlő a csernobili katasztófával
2020. júl. 18. 23:17
 13/20 A kérdező kommentje:

Egyébként is a nőknél ez a hozzáállás: "mert unalmas vagy" tehát nem elég hogy a pasi csinál mindent, ő neki kell megtenni az első lépést (mert a nőknek sincs önbizalmuk, csak ők kijátsszák a társadalmi elvárás kártyát, kibújva az amúgy eléggé nagy probléma alól) és akkor ezen felül visszaélve ezzel az egésszel még válogatnak, hogy melyiknek jobb a szövege. Hát ez kész röhej :D lehet hogy pont az a pasi lenne életed párja akit lekoptatsz mert "unalmas"

De nembaj, majd felszed egy jó dumás balek, aki vagy elver, vagy megcsal 5 másikkal, vagy mindkettő. Gyakori jelenség :) Felkéne nőni

2020. júl. 18. 23:22
 14/20 A kérdező kommentje:
tenni kéne tenni kéne, csak tudnám hogy te mit nyújtasz cserébe :'D
2020. júl. 18. 23:23
 15/20 anonim ***** válasza:

"De nembaj, majd felszed egy jó dumás balek, aki vagy elver, vagy megcsal 5 másikkal, vagy mindkettő. Gyakori jelenség :) Felkéne nőni


tegnap 23:22"


Erre csak azt tudom mondani valahol igazad van kérdező!

Volt egy pali, full egyedülállóként mutatkozott be a szóban forgó oldalon mégpedig úgy hogy egyedül él, gyermek nincs stb...

Idővel azonban kiderült hogy házas, ráadásul együtt él a feleségével is, tehát nem egyedül él, ha ez még nem lenne elég egy pelenkás korú gyermeke is van! Szóval úgy át.bszott mint sz.rt a palánkon!

Meg is fenyegetett továbbá ha beszélni "merek" meg leszek verve vagy verettetve valami ilyesmi. Szóval én személy szerint nem ajánlom a szóban forgó oldalt!!! Negatív!!!

2020. júl. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
kivételek sajnos mindig vannak
2020. júl. 19. 18:07
 17/20 anonim ***** válasza:

Ez egy kivételesem nagy átverés volt. Soha többet azthiszem nem regisztrálok oda. És ez most nem feltétlenül az oldal hibája, csak különben is érdekes kis tagok vannak ott.

Válogatott hulyek.

2020. júl. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Ez nem feltétlenül az említett oldal hibája természetesen, csak megjegyzem hogy soha többet nem regisztrálok be oda más okok miatt sem.


A legjobb megoldás azthiszem ezen típusú átverés elkerülése érdekében ( amiről írtam házas pasi volt gyermekkel egyedülállóként mutatkozva), amit mindkét fél akár férfiak, akár nők megtehetnek,

ha kicsit komolyabbra fordul az ismerkedés azonnal Facebook vagy Instagram elérhetőséget kérni a féltől, akármelyik közösségi oldalon 'lecsekkolni" a partnert. Ha azt mondja a pasi hogy neki egyik sincs egy közösségi oldalon sem profilja, sehol sem, nagyon figyeljetek oda valószínűleg kamuzik, így történt az én valós megtörtént esetemben is. Ha már az elején láttam volna a Facebook adatlapját szóba sem állok vele.

2020. júl. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Facebook adatlap ismeretével sem szűrhető ki házas / átverős / kamuzó.


(Lazán kreálhat magának akárhány becsapós történetébe illeszkedő profilt.)


Sajnos rövidtávon kivédhetetlen a hazudozás.

(Idő kell a gyanús, hazugságra utaló jelek figyeléséhez.)


Amúgy a Badoo semmivel sem rosszabb az összes többi ismerkedős oldalnál.

2020. júl. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Együtt érzek a kérdezővel. Nagyon jogos a kérdése, sajnos itt interneten nagyon komolytalanok tudnak lenni az emberek, nekem is badooval ilyen negatív tapasztalataim vannak, sőt a többi társkereső vagy ahogy én nevezem (f*skereső) oldallal. Ismerkedni élőben kell/ajánlott, de ha neten ilyenek a lányok akkor tegyük össze a kezünket hogy a valóságban komolyabbak és nyitottabbak az ismerkedésre.
2020. aug. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!