Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért érzem gáznak, hogy 16...

Miért érzem gáznak, hogy 16 évesen még nem volt pasim és nem is szoktam fiúkkal beszélgetni?

Figyelt kérdés

Valamiért nehezebb fiúkkal beszélgetnem,ami tudom normális tinikorban csak mostmár leszeretném ezt ,,küzdeni" valahogy. Mindig túl stresszelem, és akaratom ellenére talán néha túl bunkó szoktam lenni pedig nem akarok sőt ellenkezőleg.

Meg hogy még nem volt kapcsolatom de még randim sem, de mostmár szeretnék ezen változtatni.



2020. ápr. 1. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
18 éves létemre 4 barátnőm volt. Mindegyik kapcsolat max egy hónapig tartott. Nagyon magamnak való személyiség vagyok. Meló után szinte csak a hobbijaimnak élek, vagy alszok. Én próbáltam változtatni ezen, de nem ment. Egyszerűen nem tudok kapcsolatban élni. Vannak olyan emberek akik nem igénylik a párkapcsolatot. Valószínűleg te is ilyen vagy.
2020. ápr. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%

Ne stresszeld túl, eljön majd mindennek az ideje :) Egyébként meg ne tarts attól, hogy nem fogsz tudni megszólalni, mert ha hozzád illő fiúval beszélgetsz akkor adja majd a helyzet úgyis magát.


Én 19 leszek ebben a hónapban (igaz én fiú vagyok), de életemben nem volt egy randim se. Lány barátom van, szeretem is, de nem vonzódunk egymás után mélyebben, de tényleg sokat lógunk és jól kijövünk. Na de kit érdekel? Majd előbb-utóbb megtalálom az igazit. Ki később, ki hamarabb.

Nem kell ráfeszülni, csak élvezni az életet :)

2020. ápr. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Úgy érzed, hogy készen állsz egy kapcsolatra? Vagy pedig a környezeted miatt érzed ezt, hogy el vagy késve?

Ha készen állsz, akkor "engedj be" mindenkit, aki próbál nyitni feléd.

Ráérsz még különben is, nem vagy elkésve.

2020. ápr. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pasid? A korodbéli srácok még gyerekek, ahogy te is. 17 évesen én még vígan legóztam.:) Semmiről nem vagy lemaradva.

Üdv: egy pasi

2020. ápr. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sjsjyj ***** válasza:
Ha nme vesszük bele az ilyen netes izeket akkor nekem is csak kettő "rendes" kapcsolatom volt(ahol tali is volt meg stb) Az egyik 3honapog tartott a másik meg kevesebb mint egy hónapig. 18/L
2020. ápr. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy év múlva gyere vissza, majd nevess egyet. ;D

Addig biztosan elkelsz. Legrosszabb esetben 18 éves korodra már lesz legalább egy udvarlód, vagy már addigra próbálkoztak nálad.

2020. ápr. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!