Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hónap végén lejárt a postafiók...

Hónap végén lejárt a postafiókom, de még mindig nálam van a kulcs, mit csináljak?

Figyelt kérdés

3 hete voltam ott utoljára és egészségügyi okokból nem mentem, plusz ugye a kijárási korlátozás, vírus miatt...

Nem keresett meg senki. Negyedévet fizettem ki, vagyis januára végen, március végéig adták ki és kifizetettek egy negyedévet, de csak márciusig jó... Drága meg ki tudja meddig tart, szóval nem kell. De elvileg automatikusan meg is szűnt... A nő egy rohadt bunkó volt, meg minden, de akartam hívni, csak nem vette fel. Meg nem is akartam bemenni. De gondolom a kulcs nem maradhat nálam. Levelem nem hiszem, hogy van ott... Vagy mondjam, elveszett? Vagy vigyem vissza a héten?

Bármelyik postán leadhatom?


Szerződésben nincs semmi ilyen, semmi!


Vagy valami ügyfélszolgálatot tud valaki?


Koranagyanús voltam, de nem teszteltek.... Ezért maradt el.


2020. ápr. 5. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Vidd vissza. ugyanoda.
2020. ápr. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Anyukám nem engedi, hogy buszozzak most, meg maradjak otthon...
2020. ápr. 5. 17:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jogos,ha a koronavírus miatt nem mer valaki a hivatalba menni; szóval szerintem van náluk most egy ilyen türelmi idő. De lehet, hogy nincsen , de szerintem van. Csak max majd talán utólag behajtják, hogy pl esetleg tovább volt nálad a kulcs; de lehet, hogy eltekintenek majd tőle a koronavirusra való tekintettel.
2020. ápr. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

*Vagy pl legalább nem az egészet kell kifizetned, hanem csak a felét mondjuk.

Az is lehet, hogy ők maguktól ajánlják fel, vagy hogy lehet velük alkudozni. De hogy ilyen késedelmi kamatot is még direktbe tehát ilyen címen hogy rászámolnának, azt nem hiszem.

2020. ápr. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!