Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen alibit találjak ki...

Milyen alibit találjak ki hogy ne menjek nyári táborba a jó haverokkal?

Figyelt kérdés

Van egy jó kis közösség. Mindenki szeret mindenkit és nyáron tábort terveznek de én nem szeretnék erre költeni sem összezárva lenni velük egy hétig sem a programokhoz nincs kedvem.



De ha ezt elmondom tuti nem néznék jó szemmel..

Valamit ki kéne találni már előre, mivel előre van fix időpont és jóval előre lefixáljuk hogy mindenkinek jó legyen. Ez kéne kijátszani!



Komoly válaszkat lécci, ne azt hogy semmit nem kell kitalálni mert a vírus miatt elmarad. Ha most elmarad akkor lesz téli tábor..stb



2020. ápr. 5. 16:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod szépen, őszintén, hogy nincs erre sajnos pénzed, de ők érezzék jól magukat. Ha ezt nem tudják megérteni, akkor havernak sem jók...
2020. ápr. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

jó kis közösség

-nem szeretnék összezárva lenni velük


Ezt csak én nem értem?


Ha szerencséd van, a járvány miatt idén nyáron nem lesz semmiféle táborozás.

2020. ápr. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Leírtad te magad: “de én nem szeretnék erre költeni sem összezárva lenni velük egy hétig sem a programokhoz nincs kedvem.”

Nehéz lenne egyenesnek lenni?

2020. ápr. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#4 Direkt leírtam hogy akkor tuti azt gondolnák hogy nem akarok velük lenni. Szerinted mi lenne a következmény?!

Nem elveszíteni akarom őket csak ez a tábor nem hiányzik nekem.


Egy kreatív válaszoló esetleg? Értékelném!

2020. ápr. 5. 17:27
 5/13 anonim ***** válasza:

nincs pénzed a táborra, másra kell


amúgy meg én olyan közösségbe nem járok, akiket nem bírok.

alig várom, h minél többet lógjak a haverjaimmal. ha meg nincs kedvem, vagy más dolgom van, megértik és nem cseszegetnek emiatt.

2020. ápr. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Ez nem lógás. Legalabbis nem az a fajta amire te gondolsz. Ez nem olyan hogy most kihagyom a huszonharmadik sörözést.


Ilyen egyszer van egy évben. Olyan mintha megtagadnám őket.

2020. ápr. 5. 17:35
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Mi az, hogy “ezt ne!”?!

Válaszokat kértél, ne legyen már akkora arcod, hogy még azt is megmondd, hogy mit válaszoljunk...ha te mindenképpen hazudni akarsz, az a te dolgod, de mivel én egyenes ember vagyok, ezért azt írtam, amit én tennék..


“#4 Direkt leírtam hogy akkor tuti azt gondolnák hogy nem akarok velük lenni. Szerinted mi lenne a következmény?!”


Jogosan gondolnák, mivel te magad írtad, hogy nem akarsz összezárva lenni velük. Ilyen szavakat használsz, hogy “kijátszani”, “alibi”, “összezárva”. Gondolom nem 8 éves vagy, így tudod, hogy a döntéseidért és a tetteidért vállalni kellene a felelősséget. De neem, inkább hazugságokon töröd a fejed, minthogy elővedd a gerinced és őszinte legyél..szerinted ha kiderül, hogy gyáva patkány módon a szemükbe hazudtál, azt jó szemmel néznék?

2020. ápr. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#7 ILYEN AZ ÉLET!
2020. ápr. 5. 17:48
 9/13 anonim ***** válasza:
85%
Mekkora egy flegma szararc vagy te jézusom :DDDD
2020. ápr. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Haha nem akartam felbosszantani kegyedet. :)


Az a baj a kis ártatlan lelkeddel, hogy könnyen ráfizethetsz vele. A mai világ már nem az egyenességről szól, de nem baj majd idővel megtanulod.

Másrészt, leírta miért rossz ötlet a "nincs rá pénzem" duma, akkor miért is kérdezed meg úgy, mintha nem feleltem volna? :)

Nem is értem. :)

2020. ápr. 5. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!