Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy találjak valakit, aki...

Hogy találjak valakit, aki szeret?

Figyelt kérdés

Jó pàr éve élek “egyedül” (igazából mindig is így volt), és jó lenne, ha lenne valakim. Egy olyan személy, akinek én vagyok a ‘legfontosabb’, feltétel nélkül szeret, meg ilyesmi. Haverjaim vannak, csak mindenkinek megvan a saját élete.

Kicsit (nagyon..) félek ismerkedni/az emberektől, viszont jó lenne, ha szeretnének. Soha nem voltam még szerelmes. (Ha Uchiha Madarát nem számítjuk, szóval viccet félretéve, tényleg nem)

Egyszer szerettem életemben, egy közeli rokonom kisfiát, de ennyi.

Ha azt számítjuk, szerintem a baba is szeretett (mielőtt még valaki hülyeségre gondol, második anyukája voltam, ilyen jellegű kötődésre gondolok)

Sajnos nem voltak szerető szüleim, rokonaim egyèbiránt.

Szóval jó lenne, ha valaki szeretne.

Mit csináljak?

(Nem, nem szexuális dolgokra gondolok, az nagyon nem kell, az “élmény” lehetőségét már rég elbaszták)

Kérlek, ha valakinek volt hasonló, írja le, hogy miként lehet ennek vége?



2020. jan. 12. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon egyszerű, ne félj az emberektől és te is szeresd őket, akkor téged is szeretni fognak.
2020. jan. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
A szeretet az olyan hogy csak akkor kapsz ha adsz is.
2020. jan. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Azt soha nem fogod érezni, hogy valaki szeret téged, csak azt érzed, amikor te szeretsz valakit.
2020. jan. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
A szeretet csak feltétellel működik.
2020. jan. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Blade Bone ***** válasza:
67%
Ez a hozzáállás, nem igazán egy jó hozzáállás... Mert rosszul fogadod a közeledést, te meg viszont nem közeledsz, talán emiatt is volt az egyetlen szeretetközeli élményed, egy kisgyerekkel... Vele szemben nem féltél, a gyerekek meg rendkívül elfogadóak, így könnyedén kialakulhatott ez a kötelék. De másokkal szemben sem kell tartanod és félned, hiszen mindannyian keressük ömagunkat... és ehhez a legrövidebb út másokon keresztül vezet, mert a tükör amit felénk tartanak, megmutatja milyen irányba érdemes haladnunk.
2020. jan. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
De miért pont Madarát amikor ott van Kakashi vagy mondjuk Itachi? :O
2020. jan. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem menj egy állatmenhelyre, és önkénteskedj először ott. Válasz egy kutyát, ami a tiéd lehet, vedd magadhoz, és foglalkozz vele. Sétáltasd, futtasd a parkban. Azért mondom ezt, mert egyrészt kiélheted a kutyával a feltétel nélküli szeretetet, közben tanít is a szeretetre. Másrészt a kutyásoknak nagyobb sikere van az emberek körében, így jobban az érdeklődés középpontja lehetsz másoknak. Kívánom, hogy összejöjjön valami:)!
2020. jan. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!