Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szegted már meg a kijárási...

Szegted már meg a kijárási korlátozást, hová mentél?

Figyelt kérdés
Csak őszintén!
2020. ápr. 5. 19:51
1 2
 1/13 Miss Endzsi ***** válasza:
40%
Holnap megyek sminket, hajfestéket vásárolni, voltunk kirándulni, rendeztünk kerti sütögetést.
2020. ápr. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Még is mi számít a kijárási korlátozás megszegésének? :D
2020. ápr. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem szegtem meg, különösebben nagy megerőltetés sem volt, hiszen kb.bármit lehet csinálni, ki lehet menni. Egyébként másfél hete voltunk élelmiszert venni, azóta csak a munkahelyemen voltam kétszer néhány órát (olyan hely, ahol senkivel sem találkozom), meg elmentünk sétálni az utcán talán háromszor egy bő órát.
2020. ápr. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Még nem, ki sem mertem menni azóta. De holnap kénytelen leszek. Nagyon félek a rend őreitől. Hogy leszidnak vagy megbüntetnek. Én nem tudok fizetni.
2020. ápr. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%
Ezzel az erővel aki épp kint van az utcán, mind szabályszegőnek minősíthetnéd. Nem kellene ezt ennyire véresen komolyan vennetek.
2020. ápr. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Munkába megyek heti 2-3 nap, meg néha vásárolni. Nem fogok a nap 24 órájában itthon ülni, mert becsavarodnék. A távolságot tartom, maszkot, néha kesztyűt is hordok, fertőtlenítőt használok, a magam részéről szerintem mindent megteszek.
2020. ápr. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Minden nap dolgozni megyek, azt lehet. Boltba is voltam,mert amíg lehet friss dolgokat vásárolni nem a tartós készletet fogyasztjuk. Ezt is lehet.

Egy este elmentünk a párommal tekerni egyet, meg fagyizni. Sporttevékenységnek betudhatjuk. Amúgy látok rendőröket, de nem vegzálják az embereket, hogy ki hova megy.

2020. ápr. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

Gyakorlatilag semmivel nem vagyok többet "itthon" mint bármikor máskor.


Csak szobát bérelek ami egy kis lyuk, és panel, a szomszédnak még a hugyozását is hallom óránként 2x meg amúgy is zajosak. Egyszerűen képtelen vagyok itt lenni huzamosabb ideig, mert max arra jó hogy aludni tudjak hol. 7 nm az egész szoba.


Hétköznap dolgozom 100+ emberrel (építkezés), kocsival járok, tankolom, mosatom, eljárok boltba, bevásárolni. Hétvégente kirándulni, munka után is kimozdulok, sétálok, lassan elő kerül a bicikli is.


Nyilván másképp éli meg ezt a dolgot valaki akinek csendes, nagy családi háza van és amúgy is szeret otthon lenni.

2020. ápr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem szegtem meg, mert csak olyan helyre megyek, ahova a korlátozás értelmében lehet is menni (munkába, bevásárolni, postára, kutyát sétáltatni, itthoni munkavégzéshez szükséges műszaki cikket vettem, olyat, amit a cég amúgy nem biztosít). A távolságot - amennyire tudom - tartom másoktól, amit tudok csomagautomatába rendelek (pl. kutyakaját), nem vásárolok fel egy fél áruházat.
2020. ápr. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Errefelé amúgy nem nagyon járőröznek a rendőrök, pedig szerintem fontos lenne, szidják a budapestieket úgy, hogy nem tartatja be senki a szabályokat. Hiába vagyunk olyanok, akik betartjuk a szabályokat, a szabályszegők azt látják, hogy úgysem ellenőriznek, ezért leszarják.
2020. ápr. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!