Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek meghosszabbítja...

Szerintetek meghosszabbítja április 11. -e után a kijárási korlátozást vagy bevezeti a tilalmat?

Figyelt kérdés

Jön a húsvét, szerintetek engedni fog a szabályokból, vagy pont hogy szigorúbb lesz?

Húsvétkor mindenki menne locsolni, rokonság stb. De a korlátozás csak 11.ig tart eddig.

Szerintetek?


2020. márc. 29. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Bízom benne, hogy szigorúbb nem lesz, de enyhíteni tuti nem fognak rajta.
2020. márc. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 árokpart ***** válasza:
96%
Szerintem május elejéig meghosszabbítja de persze ez csak az én véleményem nem én mondom meg természetesen. Viszont a véleményem az, hogy talán érdemesebb lenne meghosszabbítani május elejéig , hogy nyárra már lehessen a gyeplőn fokozatosan lazítgatni. Az áprilisért annyira nem kár a kisebbik rossz lenne. Otthon lehet veteményezgetni, dolgozgatni, egyedül vagy családtagokkal lehet erdőben vagy mezőben kirándulgatni, sétálni . A legtöbb tavaszi munkát, kikapcsolódást meg lehet oldani ezen korlátozások mellett is. Nyárra "gyúrjunk " inkább, hogy akkor már tényleg lehessen rendesen élni strandolni, fagyizni, elmenni egy koncertre stb.
2020. márc. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem nyáron is maximum az árokpartra mész.
2020. márc. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
A kormány úgy számol, hogy július környékén fog tetőzni a járvány, logikusan ebből az következik, hogy nyár végéig biztosan nem oldják fel a korlátozást. Valószínűbb, hogy szigorítani viszont fognak.
2020. márc. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Pont a húsvét miatt fognak szigorítani, a nagy népi összeröffenések megakadályozása érdekében. Jó sokan jó sok embert megfertőzhetnének.
2020. márc. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 árokpart ***** válasza:
65%
Már csak a gazdaság miatt is fel fogják oldani a korlátozásokat nyárra a határok zárásával párhuzamosan szerintem. A belföldi turizmusról egészen biztosan nem mond le a kormány. Gondold el egy 0 gazdasággal nekiindulni a télnek megbecsülni sem lehetne mekkora munkanélküli tömeggel szerinted bevállalná bárki is. Gyurcsány 2006 őszén egy kisebb megszorító csomagba majdnem sőt bele is bukott csak ugye rögtön nem mondott le. Ami egy ilyen helyzetben jönne ősszel ahhoz 2006 ősze kutya füle volt.
2020. márc. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy ezt hosszabbítják meg, vagy csak szigorítanak rajta.
2020. márc. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez a vírus már itt volt januártól és a láthatatlan átfertőződés miatt már nagyon sokan túl vannak rajta. A teszteket pedig nem veszik komolyan. Májusra túl leszünk rajta, nem hozták be annyian a virust, mint pl. Romániába.
2020. márc. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Andizsuzsi ***** válasza:

"elmenni egy koncertre stb"


Jövő nyárra gondoltál ugye?

2020. márc. 30. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nincs értelme meghosszabbítani


Alább a magyarázat:



[link]

2020. ápr. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!