Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért csak addig izgalmasak...

Miért csak addig izgalmasak az emberek amíg nem ismerem őket?

Figyelt kérdés
Mindig ha van egy uj társaság nézem h woow de menő ez az ember jóban, kell lennünk, aztán jóban leszünk, barátok leszünk és akkor mar úgy tekintek rá mint vmi sima haverra... De amíg csak távolrol ismerem addig oda vagyok h fuu de király

2020. ápr. 7. 07:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyilván MINDEN ESETBEN valami csodát látsz bele. Aztán "kiismered" azaz felszínesen rálátsz, és azt hiszed unalmas. Na ezek után jönne az igazi megismerés, mert amíg a bizalmába nem fogad senki, addig igazán nem is ismerheted. Nekem még haverjaim sem (akiket felszínesen ismerek) ismernek. Szerintem fingjuk sincs ki vagyok, mi érdekel és úgy ámblokk mi köt le igazán.

Vagy te már mindent tudsz ezekről az emberekről? Lehetséges.

2020. ápr. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mert nem látsz tovább a felszínes máznál vagy folyton olyan embereket akarsz "mélyen" megismerni, akik belül üresek, mint a tojáshéj. Nincs mit megismerni bennük.


A másik a te hozzáállásod: te mennyit engedsz magadból megismerni és miért ne tudsz tartós és mély kapcsolatokat teremteni?

2020. ápr. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, de csak 1-2 emberrel való talizás során. Mert egy idő után a helyzet megszokottá válik.
2020. ápr. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez csak felszínes meg ismerés a dolgok mélyére kell látni, hogy az adott ember milyen is valójában.
2020. ápr. 8. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!