Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Valóra lehet váltani az álmom...

Valóra lehet váltani az álmom vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés

Minden álmom, hogy énekes legyek. Sablonszöveg, tudom, valószínüleg rengetegen jelentették már ki ezt előttem, de nem nagyon találtam megoldást eddig az interneten pontosan az én esetemben, szóval hát most itt vagyok és leírom én is :D

Nagyon fiatal koromban kezdődött (nem írok számot mert törölnék a kérdésem).Imádtam énekelni. Komoly zenéket is próbáltam és nagyon élveztem. Más munka nem érdekelt. Fura kijelentés, de mindig amikor kérdezték hogy mi akarok lenni nem tudtam. Később jöttem rá, hogy ez az amit csinálni szeretnék az életemben. Énektanárnál még nem jártam, de az énektanárunk kétszer beszélt anyukámmal hogy szeretnék-e járni énekkarra. 2 hangon múlik a 4 oktáv és tegnap találtam egy ilyen videót, hogy hogyan tudnám azokat is kiénekelni szóval azzal gyakorlok. Régebben zárkózott voltam, de már úgy érzem megtört a jég, sőt azóta többen is mondták hogy van kisugárzásom.

Szeretek zeneszövegeket írni angolul, de azokkal csak kiírom magamból a gondolatokat, nem szeretném megmutatni őket nagyon senkinek, de tudnék publikálásra szánt szöveget is írni. Szeretném ezt az egészet külföldön, Amerikában megvalósítani. Jól megy az angol, tervezem a felsőfokú nyelvvizsát. Felejtsem el ezt az álmom vagy fogjak hozzá, és ha igen, hogyan? Előre is köszönöm a válaszokat, és hogy ezt a hosszú szöveget egyáltalán valaki végigolvasta :D 13/l



2020. ápr. 7. 18:42
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat a tagolás és esetleges szóismétlés miatt, gyorsan írtam, hogy minél hamarabb fent legyen a kérdés
2020. ápr. 7. 18:46
 2/8 Lazy Lover ***** válasza:
nem kell elfelejtened de sajnos itthon nem nagy kariert lehet befutni te is tudod
2020. ápr. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ezért szeretném eleve külföldön elkezdeni, alapból tervben van hogy Amerikába költözünk jövőre a szüleim munkája miatt
2020. ápr. 7. 18:49
 4/8 Lazy Lover ***** válasza:
25%
akkor ott ne add fel ott simán megélsz belőle
2020. ápr. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Több évtizedet töltöttem színpadokon, így van némi rálátásom a dologra.

Énekesekből Dunát lehet rekeszteni. A jó énekesekből is.

Esélyed nincsen, hogy saját erőből bekerüljél az élmezőnybe, és tartósan ott is maradjál.


Viszont ne keseredjél el, mert javaslok is két lehetőséget, hogy hogyan fogjál hozzá, amivel élhetsz is ha akarsz, illetve ha elég tehetséges vagy.


Az egyik, hogy jelentkezzél az összes x faktorba és hasonlókba.

Ha ott felfedeznek, akkor sinen vagy. Már csak ott is kell maradni az élen, hogy meg is tudjál élni belőle majd.


A másik megoldás, hogy a az alkotásaidat feltöltöd a Youtube-ra.

Ha sok látogatód lesz, az már egyenes út a sikerhez.


Remélem tudtam segíteni.

2020. ápr. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Figyelj, szerintem simán, csak legyel kulonleges, manapság ez a legfontosabb. Ne csinálj olyat, amit előtted csináltak, hanem mutass valami újat!

És innentől egyszerű a befutás :)

Amugy a végén írtál számot, akkor hogyhogy nem törölték a kérdést? Segíts légyszi, énis még új vagyok itt :D

2020. ápr. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hobbiénekesekkel foglalkozom, tudok fellépési lehetőségeket ahol el lehet kezdeni a dolgot. Járnak oda nagyobbak is, ha felfedeznek hívni fognak a saját rendezvényeikre vendégként. Persze ettől befutni nem fogsz, de közönség előtt csinálhatod amit igazán szeretsz, szórakoztathatod, boldogíthatod őket. Persze most egy darabig nem lesz megrendezve a járvány miatt. Meg ha gondolod szerepelhetsz egy már felmenő ágon lévő YouTube csatornán vendégként, úgyis kéne egy viszonylag magas hangú lány egy duetthez, amit szintén a járvány után tervezünk felvenni.
2020. ápr. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Nagyon hasznosak és bátorságot adnak.

És a kérdésre válaszolva szerintem nem tudja a rendszer hogy a korodat írtad le ha perjellel és rövidítéssel írod :)

2020. máj. 3. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!