Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Most ez tényleg akkora nagy...

Most ez tényleg akkora nagy baj hogy nem lehet elmenni a hosszú hétvégén sehova a koronavírus miatt?

Figyelt kérdés
én úgyse járok sehova sem
2020. ápr. 8. 09:14
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
49%
Dehogy is baj! Járjon-keljen mindenki kedve szerint, - majd csak sikerül megharcolni a kijárási tilalomért is, amikor már nem lesz senkinek opcionális a kijárás és orrba-szájba bírságolnak. A fogyatékosok csak ebből értenek! Hajrá!
2020. ápr. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy nekem hiányoznak a megszokott programjaim, még a mostani helyzetben betartom a szabályokat.
2020. ápr. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
72%

Te nem érted hova lehet menni, mert úgy sem jársz sehova.

Én pedig nem értem hogy tudsz otthon ülni, mit tudsz a 4 fal között csinálni.

De nincs ezzel baj, mind mások vagyunk. Ha akarnál mennél, nem kifogás, hogy nincs kivel. Nyílván ha nincs járvány.

Én miskolci vagyok. Kassától Egerig, Nyíregyházától Debrecenig, ha jó idő van bejárom a környéket. Ha ahhoz van kedvem felmegyek a Bükkbe, meglátogatom Sebesvizet vagy a Fátyol vízesést, vagy elmegyek Nyíregyházára, sétálok egyet a főtéren, eszem egy fagyit, és süttetem magam a nappal. Vagy elmegyek Fűzérbe, meglátogatom a Boldogkői várat. De annyi minden van még.

32 éves nő vagyok, nincsen egy barátom sem, de ez nem akadályoz abban, hogy azt csináljam amit szeretek. Nyílván most nem megyek sehova, de lassan a falat kaparom.

2020. ápr. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Mi is családhoz szoktunk menni, de most mi sem tesszük. Nyilván rossz érzés, igen.


26N

2020. ápr. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
48%

#13

Egyedül továbbra is lehet menni kirándulni, túrázni.

Mi is járunk a párommal kettesben, nem forgalmas helyekre, nem fogunk bent poshadni.

A rokonsággal nem szabad most összejárni, és sokan ettől készülnek ki teljesen.

2020. ápr. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
87%

Én azért hagyom ki most a túrákat, mert csak tömegközlekedéssel tudok elmenni bárhova, és még így is a hozzám legközelebbiek a népszerű, sokak által látogatottak közé tartoznak, nem lakom a természethez közel, nincs jogosítványom, hogy távolabbra menjek.

Hiába lehet elméletileg, az én lehetőségeimmel a gyakorlatban a természetjárásnak most több lenne a kára, mint a haszna, pont az odajutás és a hazajutás miatt.

9-es és 12-es válasz még az enyém.

2020. ápr. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
más is van aki nem jár sehova én egyedül akkor se megyek túrázni
2020. ápr. 8. 10:35
 18/25 anonim ***** válasza:
49%
Nekem nem gond, de ahogy láttam, sokaknak gond, mert nem tudnak otthon meglenni... Sajnos egy megye statisztikája emiatt ugrott meg nagyon.
2020. ápr. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
58%
Sajnos az emberek nem képesek megérteni, hogy nem most kellene jönni-menni mindenhova.
2020. ápr. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
37%
19: Ez nem igaz. Senki se azt írta, hogy megy, menni fog valahova. Hanem, hogy szokott (akkor, amikor még nem volt ez a helyzet). De most nem megy. Ettől még hiányozhat, nem? Az minek fáj valakinek?
2020. ápr. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!