Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fiúk ilyenkor mit kellene tenni?

Fiúk ilyenkor mit kellene tenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az van hogy egyik barátomnál voltam múlt héten és megölelt (ezelőtt is ölelkeztünk minden találkozásnál) de most mikor megölelt éreztem hogy felállt neki, én lassan elengedtem de ő tovább akart ölelni, aztán mondtam neki hogy menjünk be és bementünk mintha semmi sem lett volna. Ilyenkor mit kellene tennem?

2020. ápr. 12. 20:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%

A hideg végigfutott a hátamon, annyira kínos, kellemetlen, cringe helyzet az ilyen...


Válasz: Egy körültekintőbb srác azért odafigyel erre ha már a kiszemeltjével ölelkezik...


Ha csaj lennék, és a helyedben lettem volna én se tudtam volna ezt értelmesen lereagálni.

Baromi kínos.

De nézd a jó oldalát: A srác vonzónak talál.

2020. ápr. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

lehet nem rád állt fel, hanem mikor mentél hozzájuk már állt neki (pl. vmire felizgult, olyan filmet nézett vagy olyanra gondolt csajjal), csak még nem volt ideje lelankadni, mikor megérkeztél, csak gyors kifutott eléd és köszöntött.

sztem semmit ne mondj már, akkor kellett volna vmi viccest odavágni pl, "Nem gondoltam, hogy ennyire örülsz nekem" :DDD

de már felesleges feszegetni a témát.

én is már láttam haveromnak mikor felállt gatyában, mikor csak ketten voltunk, de semmit nem mondtam, sztem ebben nincs semmi.

18 F

2020. ápr. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
26%
Én a barátaimmal nem szoktam ölelkezni, nem is szoktam felizgatni őket...
2020. ápr. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%

Semmit ne tegyél. Felállt neki, észre vetted, nem reagálsz.

Ha régi a barátság, akkor következő esetben megjegyezheted, hogy ez miattad van-e, mert ha igen, nagyon örülsz neki. A válaszától függenek a továbbiak.

2020. ápr. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Gandhictator válasza:
Kérdezd meg tőle hogy miért áll neki.
2020. ápr. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%

ne foglalkozz vele. én konkrétan meleg vagyok. ettől függetlenül nekem is vannak heteroszexuális férfi haverjaim, barátaim. Van olyan is, akit tárgyilagosan nézve helyesnek találok, de ettől még ő csak egy haver a szememben, és sosem gondolok rá másként.

ölelkezni amúgy én nem szoktam, és többek között éppen az ilyen szituk elkerülése végett sem, ha mégis megölelnék valakit, figyelnék rá, hogy csak a felsőtestünk legyen érintési távolságban. (Amúgy ez férfiak között iratlan szabály szokott lenni, éppen az ilyesmi miatt!)


másrészt, mivel melegként nem élek rendszeres, normális nemi életet, kis túlzással a szellőtől is fel tud állni, hiszen kielégületlen vagyok. Volt már, hogy női öleléstől is megmoccant, sőt, attól is, hogy egy kutyus az ölembe ült. Pusztán a fizikai kontaktustól, nem pedig a szexuális vágytól.

Lehet, hogy a barátoddal is ez történt, és amúgy full hetero...


remélem, sok új nézőponttal szolgálhattam. valamire a magamfajta is jó lehet. ;)

2020. ápr. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Most itt fiú-leány vagy fiú-fiú barátságról van szó?

Én úgy értelmeztem a kérdést, hogy leány kérdezte, akit megölelt a fiú. Erre adtam a válaszom. Közben tele vannak a válaszok melegek kapcsolatával...

2020. ápr. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ölelés a szeretet kimutatásának megnyilvánulása. A testbeszéd érzelmi hatása. Ebben nincs semmi kivetni való, sőt ez kéne természetes legyen a baráti megnyilvánulásokban. Az a hatás, hogy ennek esetleg szexuális hatása is lehet, nem jelent problémát. Ha zavar, akkor elkerülhető. Nem kell a dolgot túlreagálni.
2020. ápr. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
LOL, tényleg nem derül ki a kérdésből hogy fiú-e a kérdező vagy lány :D
2020. ápr. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Látom sok mindenkinek gondot okoz, 16/L
2020. ápr. 13. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!