Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Koronavírus miatt milyen home...

Koronavírus miatt milyen home office munkát végeztek?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 14. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Projektvezető vagyok egy közepes tech cégnél, ehhez pedig csak laptop és internet kell. A mostani cégemnél alapból gyakran dolgozom itthonról, így ez most sem okoz gondot.
2020. ápr. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én köztest végzek: van, amit itthon el tudok végezni (számteches dolog), de a többit ügyeleti rendszerben oldjuk meg, mert kell a fizikális jelenlét.
2020. ápr. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Eddig is otthonról dolgoztam, vállalkozó vagyok. Semmit sem változott ebből a szempontból az életem.
2020. ápr. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én projekt asszisztens vagyok villamos ipari cégnél. Az elvégzett munkák rajzait készítem illetve az átadáshoz szükséges dokumentációt. Laptop meg telefon kell.


Párom karbantartás vezető, neki csak telefon kell, irányítja az alkalmazottakat illetve ő rendeli az anyagokat. Néha használja a laptopját, de csak heti egyszer, hogy iktassa az e-maileket a rendszerükbe.

2020. ápr. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pénzügyi osztályon dolgozom.
2020. ápr. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Műszaki előkészítést, mérnöki feladatokat csinálok. Rendelés, számolások, egyebek.


Igaz bejárok inkább irodába, mert megőrülnék itthon panelban, de maga a munka végezhető lenne innen is.

2020. ápr. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Projekt manager vagyok multinál. Nettel, laptoppal, telefonnal elvagyok itthonról.
2020. ápr. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!