Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen témákban kellene...

Milyen témákban kellene járatosnak lennem, hogy az emberek többségével el tudjak beszélgetni?

Figyelt kérdés
Elvont dolgok érdekelnek, amik másokat nem, ezért nincs közös téma. Mi az, amit az átlagember általában ismer?
2020. ápr. 15. 10:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Filmek, könyvek, utazás, közéleti ügyek, helyi ügyek, sorozatok / TV, hagyományok.
2020. ápr. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
0%

Miért akarsz akkor átlagemberekkel beszélgetni?

Ha te nem vagy az, ne hogy már lealacsonyodj hozzájuk. A férjemmel mi se tettük soha, ha megtettük volna, lehet nem ismerném ma.

2020. ápr. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
27%

"hallgatni arany" ... "sok beszednek sok az alja"


Ne dumalj! :)

2020. ápr. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
Azért nem tudsz velük beszélgetni, mert téged nem azok a dolgok érdekelnek. Miért kellene erőltetni és jó pofát vágni ahhoz, amihez semmi kedved? Beszélgess olyanokkal, akiknek hasonló az érdeklődési köre.
2020. ápr. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

Olvass híreket :D Egyébként emberi dolgokról, érzésekről, szerelemről, barátságról, gyerekekről, állatokról, munkáról, háztartásról, politikáról, bulvárról mindenki tud beszélni.


Más kérdés, hogy sok embert jobb, ha nem hallasz ezekről nyilatkozni. :D

2020. ápr. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ha csak rajtam múlna, én jól ellennék egyedül. Sajnos az élet nem igazán működik úgy, hogy nem kommunikálok érdemben. Ezen szeretnék változtatni. Olyanokkal meg nem találkozom, akikkel lenne közös érdeklődési körünk.
2020. ápr. 15. 11:14
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Koltozz egy lakatlan szigetre es akkor nem lesz ilyen beszelgetesi ingered ... ellehetsz egyedul.
2020. ápr. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem értem, miért ilyen rosszindulatúak egyes válaszok. Szerintem semmit nem írtam, ami miatt ezt érdemelném.
2020. ápr. 15. 11:29
 9/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy férfi vagy-e, vagy nő. Engem nőként érdekelnek a könyvek, filmek, emberi viselkedés, főzés, versek, lakberendezés, ingatlanpiac, gazdaság, napi politika, emberi kapcsolatok, kultúrák, népek szokásai, stb. Ezekről szerintem egy nővel már bőven el lehet beszélgetni. A férfiak szerintem sok mindenben más témákat preferálnak.
2020. ápr. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A járványhelyzet, politika, gazdaság mindenkit érdekel, tényleg csak a legostobábbakat nem, szóval ezekről bárkivel el tudsz beszélgetni.
2020. ápr. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!