Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy beszélgessek emberekkel?...

Hogy beszélgessek emberekkel? Csak én érzem kínosnak?

Figyelt kérdés

Szeretnék beszélgetni, kapcsolatokat kialakítani új emberekkel, de ha belegondolok, hogy elkezdek beszélgetni egy ismeretlen emberrel mindenféle ok nélkül, elfog a szorongás. Úgy érzem, hogy az életben rengeteg lehetőség lenne mások megismerésére: munkahelyen, egyetemen, fodrásznál, tömegközlekedésen, konditeremben, túrázás közben, stb. Viszont nagyon kínosan érezném magam, ha egy olyan emberrel kezdenék el beszélgetni, aki teljesen idegen számomra, és lehet, hogy soha nem is fogom még egyszer látni. Egyáltalán miről kezdjek el beszélni? Folyamatosan az járna a fejemben, hogy mit gondol a másik, mit akarhatok tőle, illetve hogy ő is kínosnak tartaná az 'akciómat'.

Másoknak hogy megy ez? Hogy tudtok a semmiből egy tök jó beszélgetést kovácsolni?



2020. ápr. 15. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A "csak csinálni kell" elvet nem próbáltad? Nekem bevált mikor annyit mondtam magamnak hogy "csak csináld b*meg"

Onnantól ment

2020. ápr. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Írj nekem ha szeretnél,aztán gyakoroljuk együtt mert sajnos ez van velem is, ki tudja? együtt könnyebb lenne le győzni.
2020. ápr. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az jó ha itteni emberekkel próbálsz mondjuk messengeren felhívod akár engem is aztán valamit kitalálunk mindegy :D


Amúgy én biztos nem beszélnék idegenekkel csak úgy de nincs is rá igényem tehát lényegtelen.

2020. ápr. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!