Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy beszélgessek emberekkel?

Hogy beszélgessek emberekkel?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, és nagyon nem megy a beszélgetés. Ha van egy téma, arról tök jól el tudok beszélgetni, de ha azt kérik, hogy meséljek valamit, akkor semmit sem tudok. Elég uncsi az életem és ilyenkor néha rohadt unalmasnak érzem magam. Szóval miről beszélgessek, hogy ne legyek uncsi?
2018. jan. 8. 00:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Politikáról!

Orbán kizsákmányol meg ilyenekről beszélges! Szélső jobbos legyél!

2018. jan. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát köszi, de a politika valahogy nem érdekel. Xd :) Valaki más?
2018. jan. 8. 00:53
 3/6 anonim válasza:

Időjárás mindig joker.

Aztán: tanulmányok, család, hobbi, tervek, utazás.

2018. jan. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mesélj a hobbidról, hogy mit csináltál ma mit tervezel holnapra, milyen zenéket, filmeket szertec ,meg stb stb
2018. jan. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Legközelebb te kérj meg másokat, hogy meséljenek valamit, és próbáld megjegyezni, hogy a másik mikről kezdett el beszélni.
2018. jan. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mesélj mondjuk egy jelenleg aktuális mozifilmről, amit meg szeretnél nézni, vagy valami helyszínről, rendezvényről, ahová el szeretnél menni, és kérdezd meg a beszélgetőpartneredet, hogy tudna-e ajánlani olyan embert, aki ez érdekel, mert nem biztos, hogy lesz társaságod, akikkel mehetnél.

Én már felnőtt vagyok, én most egy múzeumba szeretnék elmenni, és sajnos nincs hozzá partner, innen jött az ötlet. Szóval lehet, hogy egyedül kell majd mennem.

2018. jan. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!