Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van aki a középiskolába...

Balatoni srác^ kérdése:

Van aki a középiskolába bontakozott ki? Volt aki ott is kötött meg maradandó barátságot?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogy általánosba nem volt annyira sok barátja, visszahúzódó,félénk volt,de aztán amikor középiskolába került szinte mindenkivel jóban volt és ott kötött meg olyan barátságokat amik 20 év múlva is megmaradtak.

2020. ápr. 16. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát, ennyire nem.

De nálam úgy volt, hogy általánosban vertek, középsuliban már elfogadtak, és néhány emberrel jóban is lettem - egy-kettővel máig tartom a kapcsolatot.

Szóval népszerű nem lettem (nem is vágytam arra soha), de normális szintet ért az az életem középsuli alatt. :D

2020. ápr. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát én általánosba menő voltam, középsuliba nem, egyetemen elfogadott, szóval nem volt ilyen meghatározó barátom még :)
2020. ápr. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Általános suliban én voltam a "tápláléklánc" alján, középiskolában a tetején.
2020. ápr. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!