Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha valaki elcseszi az utalástm...

Ha valaki elcseszi az utalástm, iért nekem kell bemmeni a bankba, hogy visszaadják neki?

Figyelt kérdés
Visszahívatta, en meg utazgathattam az 5.00p forintja miatt, jóval nagyobb költséget csinálva nekem,
2020. ápr. 20. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos valami igénytelen bankod van. Normális banknál ilyen nincs.
2020. ápr. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Erste, nem momdták meg telefonban, hogy mit akarnak. Szerintem ez nem banktól függ... Amúgy meg, ha ennyire nem tud odafigyelni, bazza meg a pénzét, persze visszaadtam.
2020. ápr. 20. 16:13
 3/7 anonim ***** válasza:
De banktól függ. Az erste egy fos. Voltam én is erste bankos valamikor régen.
2020. ápr. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ám én be nem mentem volna. Oldják meg.
2020. ápr. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha beazonosítod magad a telefonos pin kóddal, mindent elmondanak. De ahhoz neked kell hívni őket. Kimenő hívásnál alap, hogy nem mondanak semmit, hisz nincs rá garancia, hogy te vetted fel a telefont. Elég lett volna visszahívni az ügyfélszolgálati számot, azonosítod magad a telefonos kóddal, mondják hogy téves utalást kaptál amit visszahívnának, te mondod hogy mehet, le van tudva.
2020. ápr. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

De azt írták, hogy azonnali ügyintézés céljából, nem mondta meg, mi. Felhívtam a telebankot, ott nyilván azonosítottam magam, azt mondta, nem tudja megmomdani ő, de mindenképpen személyes jelenlétet igényel, de csak az ügyintéző tudja megmondani.

Ő meg ott azt mondta, hogy mindenképpen kellett az aláírásom, ahhoz is, ha visszaadom, meg ahhoz is, ha nem!

2020. ápr. 20. 17:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Valami elcsúszott ott
2020. ápr. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!