Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem szánalmas a „mikor végzel...

Nem szánalmas a „mikor végzel esetleg visszajövök /megvárlak“ ismerkedési duma egy bolti eladó esetében?

Figyelt kérdés

Már úgy értem egy vásárló próbálkozott ezzel a dumával nálam , én vagyok az eladó (pékség pultosa)


Sztem pöttyet lejárt duma ez, el is hajtottam (jön értem a csajom bocs aztán közben nincs is csajom)


2020. ápr. 20. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább para. Én nem örülnék, ha valaki a munka végén ott tekeregne és zargatna. Akkor inkább egy "lenne kedved munka után" kezdetű dolog vagy valami...
2020. ápr. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Diákmunka során két hónapon át voltam pénztáros, szintén pékségbe.

Nálam is próbálkoztak már be ezzel a szöveggel, és szerintem borzasztó ijesztő. Pláne, hogy nálam alsó hangon tíz évvel idősebb férfiak mondtak ilyeneket.

Én is elkezdtem mondani, hogy van barátom (nincs), jönnek értem (nem jöttek), de mindig volt bennem egy félsz, hogy mégis megvárnának. Szerencsére sose történt ilyen.

19/L

2020. ápr. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Csináltam ilyet. Bejött.

Annyi, hogy én nem "esetleg" jöttem vissza, hanem kerek-perec megkérdeztem, mikor végez, ill. megvárhatom-e. Ha nem akarta volna, akkor nyilván azt mondja, hogy ne jöjjek vissza, ill. nem mondja meg, mikor végez. Megmondta, visszajöttem.

Rövid ideig tartott a kapcsolat, de addig nagyon jó volt (és nem miattam lett vége). Amúgy sem korban, sem kulturális háttérben nem illettünk össze: én 33F voltam, ő 44N; én diplomás, ő szupermarket egyszerű pénztárosa. És mindez engem nem zavart, őt igen, és ő kérte elég hamar, hogy ne folytassuk. Én meg fülig bele voltam zúgva.

Rég volt, de szép volt. :-)

2020. ápr. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
36%

"hanem kerek-perec megkérdeztem, mikor végez, ill. megvárhatom-e. "



Na nekem valaki ilyen kérdést szegezne úgy elküldeném a halál f***ába hogy seggen csúszna kifelé.

Nálam ez nagyon nem jönne be.

2020. ápr. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkednivagy randira hivni vkit sose szanalmas,akarhogy is teszikaz udvarias kereteken belul.

N

2020. ápr. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én örülnék neki, hogy végre egy férfi, aki mer kezdeményezni, és nem online.
2020. ápr. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!