Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lehetnék felszabult és...

Hogyan lehetnék felszabult és nyitott?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy én alapjáraton egy zárkózottabb visszahúzódóbb lány vagyok. Már kiskoromtól kezdve ilyen vagyok és tényleg szeretnék változtatni rajta mert ez semmilyen szempontból nem jó így. Önbizalmam sincs. Pedig amúgy lehetne is mire nagyképűnek lennem, ahogy másokat megfigyelek annyi önbizalmuk van úgy ahogy ők kinéznek, hogy az alapján már nekem olyan nagy egóm kéne legyen hogy fu.. Úgy értem olyan emberek beképzeltek és felszabadultak meg rendes benne vannak a társaságba, mondhatni közzéppontba is hogy már azért népszerűnek számítanak pedig kb sehogy nem néznek ki😅 Akkor ennyi erővel én miért ne lehetnék nyitott és laza, felszabadult meg dumásabb. De én meg se szólalok meg úgy nem is nagyon veszek részt egy társaságban a kommunikációba, inkább csak hallgató vagy megfigyelő vagyok. Egyértelműen lehetne is mire úgy viselkednem hogy benne vagyok teljesen a társasági életbe meg értitek, beszélgetni sokat, hülyülni, középpontba lenni aktívabbnak lenni meg jól is nézek amúgy ki, meg minden megvan ahhoz hogy lazán és vagányan viselkedjek de nem megy. Nem tudom miért meg hogyan csináljam.

Fiúk terén se vagyok valami aktív pont emiatt. Mert eléggé szűkszavú meg visszahúzódóbb zárkózottabb vagyok, nem tudok rendesen felszabadulni mások előtt. Tudom mennyire vonzóbb egy olyan személy akinek a kisugárzása is megnyerőbb és menőbb meg szivesen nyitna felé az ember. Hiába nem néz ki úgy hogy ahh, de akkor is jobban vonzza ha nyitott személyiségű és vagányan viselkedik. És ez fordítva is igaz, hiába néz ki jól a személy (most rólam van szó), ha csendes és nem látni róla hogy laza meg nyitott. Az ilyennek semmi kisugárzása sincs. És igen tudom tisztába vagyok mindezzel szóval tényleg vágom az egészet.

De nem tudom mit csináljak, mit tudnátok nekem tanácsolni?

Valamire tényleg jutni akarok meg változtatni mert így nem mehet tovább. Senkivel nem is tudok így ismerkedni, barátilag se. És minden ilyennek az alapja a nyitottság. Én ki akarom mutatni mások felé hogy nyitni szeretnék. Akárkivel alakulhatna akármi jó. Simán haverkodhatnék és benne lehetnék brigádokba. Csak rajtam múlik hogy mennyire engedek közel másokat magamhoz, és én mennyire nyitok meg közeledek mások, új embik felé.

Ezért is nem járok sehova mert egyszerűen nincs kivel menjek és járkáljak. Kevés "barátom" van ők egész nap otthon ülnek nem tudok úgy velük kezdeni semmit. Nekem meg mindig mehetnékem van de egyedül vagyok most ezzel az egésszel. Annyira járkálnék sétálgatni, utazgatni, vásárolgatni, plázákba, moziba, meccsekre, bulizni meg ah mindenhova de nem tudok most kivel.

Szóval a segítségeteket várnám.. 🙄

17/l



2020. jan. 28. 21:02
 1/2 anonim ***** válasza:
55%

Irigykedés helyett mondjuk változtass magadon?

Nem attól lesz valaki társasági ember, hogy milyen jól néz ki, beállítottság kérdése, így mielőtt hasra esnél magadtól, mert jól nézel ki, kicsit lehetnél érettebb ennyi idősen. Járj társaságba, merj megszólalni, legyél közvetlen, nyitott ês cêltudatos. Akarat nélkül semmit nem fog elérni.

2020. jan. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Na ez én vagyok csak fiúban és annyi különbséggel, hogy én így is jól érzem magam :D Ha elhívnak bárhová elmegyek szívesen de ez nagyon ritka és így is elvagyok magamban.

Mivel én se nézek ki olyan rosszul most csináltam egy profilt ilyen tinderhez hasonló cucra, hogy laza kapcsolat. Tehát ismerkedés céljából eljárni korcsolyázni teniszezni szórakozni inni stb. és aki benne van azzal elmegyünk kettesbe. Tehát esetleg ezt kipróbálhatod te is. Nekem személy szerint bejönnek az ilyen típusú lányok mint te szóval nem lehetetlen a szitu :P

21/F

2020. jan. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!