Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol járkálnak a jó pasik/csajok?

Hol járkálnak a jó pasik/csajok?

Figyelt kérdés

Lehet en járkálok rossz helyen, de sose látok igazán jó csajokat, pasikat, max ha diszkóba megyek. Szoktam járni kirándulni sok helyen az országba, de mindehol csak családokat látni.


Hétvégén, ünnepekkor mit csinálnak?

Kíméljetek attól hogy "jajj én nemtudom, nemvagyok jó csaj... Stb"

Inkább azok emberek véleményére vagyok kíváncsi akik sűrűn futnak össze a fent említettekkel.



2020. ápr. 26. 21:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Az insta csajok pl edzőtermekbe járnak sokszor, de a Margit szigeten is vannak jó nők.
2020. ápr. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én itthon ülök, kösz kérdésed;)
2020. ápr. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2 szivi, de nyilván arra gondolok, hogy amikor nem otthon ülnek.
2020. ápr. 26. 21:32
 4/10 A kérdező kommentje:
#1, Margitszigeten mit lehet csinálni, hogy ennyire szeretik az emberek?
2020. ápr. 26. 21:33
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, valóban rengetegen szeretnek a Margit szigetre menni, nem véletlen, hogy már több ember fejében is megfordult az az ötlet, hogy fizetőssé kellene tenni a szigetre a belépést a nagy tumultus miatt.
2020. ápr. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
A "jó", viszonylagos fogalom. Akiket te jónak gondolsz, azok valójában kivagyi, nagyképű szerencsétlenek!
2020. ápr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Munka (hétvégén is), kirándulás (csak pont elkerülöd őket), séta a tó körül, vonaton ülnek, vagy épp autót vezetnek, a barátaikkal társasoznak, kutyát sétáltatnak, bicikliznek, alszanak, videójátékoznak, edzenek otthon/edzőteremben, házimunkát végeznek, étteremben ülnek vagy főznek, meglátogatják a szüleiket.

És még sorolhatnám, semmi emberfelettitől nincs szó...

2020. ápr. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%

kinek mi a jó pasi vagy csaj?

nekem pl. tök másmilyen pasik jönnek be, mint akik állitólag "jók". A "jó pasik" viszont sokszor eleve taszitanak.


amúgy a jópasisággal, jónőséggel sajnos gyakran együtt jár a hitvány jellem, megfigyeléseim szerint.

2020. ápr. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Legyél nemzetközi sofőr, ma még nem tudod azt hogy holnap hová fogsz menni?

Holnap megtudod,majd el indulsz,kisebb nagyobb városokon is keresztül mész, ezáltal láthatsz olyan csajokat, pasikat amik neked tetszenek,tudj legalább angolul aztán beszélj, jobb helyeken tudnak az emberek, ismerek ilyen embert akinek már annyi kapcsolata volt de végül megállapodott egy orosz nővel,tökéletes az a nő, nagy szerencséje volt hogy sofőrködött.

2020. ápr. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
45%
Maradjanak OTTHON!!!
2020. ápr. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!