Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csajok miért ciki, ha a...

Csajok miért ciki, ha a Pasitok melós ruhában van?

Figyelt kérdés
2018. júl. 4. 06:30
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Mert a melósok alsóbbrendűek és koszosak - gondolom én, mint melós.
2018. júl. 4. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Attól függ hol. De nyilván egy pasi is tudja, hogy van ahova belehet menni melós ruhában, van ahova nem. Volt, hogy mentem a férjemért a munkahelyére, és haza felé be kellett menni boltba. Többnyire pont ő volt az aki nem akart velem bejönni munkásruhában, én meg mondtam neki, hogy mi van abban? Más melós is bemegy boltba munkásruhában hazafelé. Viszont egy vasárnapi belvárosi andalgáshoz fura lenne.
2018. júl. 4. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Mert sokszor munka után találkoznánk, nem tudunk így bemenni annyi helyre, sokszor a melós ruha koszos, poros illetve a munkás pólója szakadt. Én mindig nyüstölöm, hogy öltözzön már át. kb 2 percbe kerül, mindig van rá lehetősége, de sose akar élni vele.

24/n, 28f villanyszerelő

5 éve vagyunk együtt

2018. júl. 4. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Mert piszkos és büdös.
2018. júl. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem ciki.
2018. júl. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%
Miért lenne ciki, vagy az ciki hogy dolgozott? A normális emberek ezt teszik, nincs mit szégyellni ebben.
2018. júl. 5. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!