Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináltok/csinálnátok, ha...

Mit csináltok/csinálnátok, ha 1 ft-ért megnyertek vaterán egy terméket?

Figyelt kérdés
Személyes átvétellel fogom átvenni a megnyert terméket. Csak odamegyek és elveszem a kezéből a cuccot. Annyira kínos szituációnak érzem. Illene valamit adni (csoki,...)?
2020. ápr. 28. 09:03
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Tőlem már sokszor vettek ilyet. Az úriemberebb fajta azért adott 20-100 Ft-ot, a korrekt fajta régi 1 Ft-ost, a tahó meg semmit.
2020. ápr. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Miért lenne tahó aki semmit sem fizet? Az egyest lefelé kerekítjük. Teljesen jogos. Attól, hogy szép gesztus ha ad valamennyit, még nem bunkó az aki nem ad.
2020. ápr. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Semmit, párszor már nyertem ezt-azt a neten (fotópályázaton, stb-n), soha nem kaptam meg a nyereményt. :D

Már nem is reménykednék benne.

2020. ápr. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne menj üres kézzel és máris nyugodtabb lesz a lelkiismereted. Borítékba tegyél egy 500-ast mondjuk.
2020. ápr. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Olyan a termék, hogy azért erre licitáltam, mert ingyen volt. Ha valaki túllicitált volna már nem biztos, hogy 101 ft-ot adtam volna érte. Ezért 500 ft-ot sokallnék érte. 20 ft-tal meg sokra nem megy, úgy gondolom, annál az őszintén semmi is jobb.
2020. ápr. 28. 10:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor adjál egy kétszázast vagy egy szelet csokit.
2020. ápr. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Legutóbb egy chicco dokkolós autós baba hordozós ülést sikerült 1 ftert megnyernem, vittem egy tábla csokit, de nagyon örülök is a cuccnak, már használjuk is 1 hónapja, az eladó is örült a csokinak :-) De ez nem kötelező dolog. Sok mindent rakok fel én is 1 ftról, ha 1 Ft a vége odaadom ingyen :-) (5000 Ft-ig elmentem volna liciten az ülésnél de senki sem licitált rajtam kívül.)
2020. ápr. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!