Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Első sorban lányoknak szól:...

Első sorban lányoknak szól: Kinn iszogattok barátnőkkel, srác barátokkal a Tisza/Duna parton. Mit csinálnátok? (Többi lenn)

Figyelt kérdés

Iszogattok valamekkora baráti társasággal az említett folyók rakpartján, mondjuk öten legalább.


Egy idegen srác elmegy mellettetek, belehall a beszélgetésbe, és ha nem nagyon privát a téma hanem csak laza hülyéskedés, akkor kívülről megszólítja a társaságot, megpróbál csatlakozni (van mondjuk nála is egy sör, bor, mindegy).


Kérdés: Mi lenne a reakciótok?


Ha elég szellemes volt, akkor nem nehezményeznétek hogy megpróbál leülni?

Vagy inkább ez a "mosolygunk egyet, de azért ne maradjon már" reakció lenne?


Számotokra ez feszélyezőleg hatna? Az hogy idegen srác, mennyire ébreszt gátlást nálatok egy ilyen spontán helyzetben?


Külsőm, ha valaki nagyon vizuális típus: magas, szikár és az átlagos testalkat közt valahol félúton, hosszú haj, rövid teljes szakáll. Én elhiszem hogy vannak valahol olyan emberek akiknek mindegy a külső, de tapasztalat szerint igenis fontos befolyásoló tényező a másik megítélésekor elsőre, hogy is néz ki. Legalább konkrétabban el tudjátok képzelni a helyzetet.



2019. júl. 11. 13:37
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

Elsősorban*...


Leggyakoribb hibák egyike, legyen bocsánatos.

2019. júl. 11. 13:40
 2/24 anonim ***** válasza:
87%

Bár, nem nő vagyok, de vannak hölgy barátaim, akikkel így iszogatni szoktunk. Szóval, mi nem igazán kedveljük az ilyen random egereket. Az oké, hogy esetleg reagálsz valami poénosat, de az, hogy akkor leülsz és beszállsz a beszélgetésbe az nem pálya. Ha így összeülünk, akkor egymással akarunk foglalkozni nem valami random matyival.


23/F

2019. júl. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Halmai Annamária ***** válasza:
74%
Elég bunkóság lenne hogy egy idegen odajön és letelepszik. Még akkor is, ha jó fej.
2019. júl. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
88%

Ha teljesen idegen lenne akkor nekem is furcsa lenne ha csak úgy odaül.

De ha van bennünk elég sör és vannak "enyhítő körülmények" (pl azt mondja, "Ismerősek vagytok, szoktatok járni a xy kocsmába? Ott dolgozom csaposként" "ideülhetek 5 percre mert várom egy haverom, nem gáz?") akkor lehet nem bánnám

2019. júl. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem (pontosabban a barátnőimmel nekünk) nem lenne túl szimpatikus. Ha kiülünk egy ilyen helyre, akkor legtöbbször magunkban szeretnénk lenni.

Ha ismeri valamelyikünket az nyilván más, de teljesen ismeretlenül nem szeretnénk, hogy leüljön közénk.


18/L

2019. júl. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
46%
Ennyire foreveralone vagy?
2019. júl. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
74%
Isten hozott, haver, de mikor visz már el végre??
2019. júl. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
60%
Én rengeteg ilyen helyzetben voltam, az esetek 85%-ban egyáltalán nem volt gond, ha valaki odacsapódott, lett pár haverom ilyen helyzetekből. A maradék 15%-ban sem a helyzettel volt a gond, hanem az illető volt eléggé gáz, ami már általában pár percen belül kiderült. Mondjuk mi mindig is nyitott, spontán típusok voltunk a barátaimmal.
2019. júl. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Jó, ok. Választ megkaptam.


Ilyenkor azért felteszem a kérdést: Mi a phaß van ezzel a világgal?


40-es egyetemet végzett ismerőseim konkrétan nem akarják eljinni nekem hogy manapság 20-on éves egyetemistának lenni g*ciunalmas.


Mindenki othon ßassza a rezet "tanulás" címszó alatt évközben, ami egyet jelent azzal hogy megnyitja nyagynehezen a pdf doksit, olvas belőle 10 percet, aztán megnéz egyhuzamban 3 rész Stranger things-t, vagy Trónok harcát, és ezzel cseszi el az életét.

Aztán ha valaki feldobja az egyetemi csoport chatben hogy menjünk már ki borfesztre, vagy paintball.ozni, vagy simán csak a helyi kocsmába ami mindenkinek max 15 percre lenne, akkor megy a szájhúzogatás, meg nyuavajgás hogy "oooollllyan sok dolgom vaaaan".

Van a phaszt...


Meg mindenki hazahúz minden hétvégén. Ha van pénteki előadás, akkor már arra is a 300 köbméternyi bőröndjével jön be, mert ő megy haza, mert jujjj de hiányzik a családja. Óvoda alsócsoport ez basszus, nem egyetem... Megy haza Berettyókisködmön-alsóra vagy valami hasonló nulla kis faluba.


Kb mintha megvernék otthon azért, ha marad az egyetemi szaktársakkal programot csinálni.


Beszarás ez a generáció... Biztos én vagyok félredrótozva, de a 40-es ismerősök olyan sztorikat mesélnek állandóan hogy pofám leszakad.

Budapesten olyan kocsmatúrákat toltak még 2000-ben, hogy Bp határán kívül ébredtek fel egy vasútállomás padján, meg ilyenek. Pedig valamikori BME villanykaros hallgatók voltak ezek, nem valami tingli-tangli szak.


Ma meg már az egy rohadt nagy dolog ha 3 hét szervezés, meg facebook szavazás, meg egyeztetés után egy 130 fős szakról 7-en összejönnek egy péntek esti sörözésre...

Olyanról már nem is álmodok hogy közös balatonozást vagy Magas Tátrát vagy akármi egyebet szervezzek. Pedig röhejesen egyszerű lenne.


Hirtelen mindenki éhkopp szélén sínylődő egyetemista ilyenkor, aki egy 2500 forintos vonatjegyet nem tudna megfizetni oda vissza útra.


Szegeden kb kihal a város nyaranta.

Végigmegy az ember a város "bulinegyedén" este 10-kor és jóformán csak 30+os csávók vannak a kocsmákban, ha vannak egyáltalán.


Aztán a mintent is jobban tudó gyakorizó rezidens kretének benyögik csiklóból, hogy "Há' mennyé ki otthonrú, há' mennyé' ismerkedni".


Imádom amikor az akarja két kézzel osztani az észt, meg a hozzáértést, aki hülyébb mint egy vödör homok.


130 fős szak, és mindenki ilyen 3-4 fős b#zi klikkekbe van beleragadva.

Óraközi szünetben is inkább candycrusht meg céltalanul facebook newsfeedet pörget 15-20 percen keresztül, és full képtelen kommunikálni.


És az a durva hogy én soha nem voltam valami nagy partiállat, soha nem voltak házibulis élményeim, de az a 6-7 koleszos buli még pelyhes képű középsulis koromban JOBB VOLT mint az elmúlt 2 évem itt egyetemen.


Inkább ne lenne ez a fostalicska internet, az emberek talán képesek lennének kommunikálni egymással, és nem gamerkedéssel meg sorozatnézéssel csesznék el az életüket...


Aztán majd pislognak mint hal a szatyorban, hogy a diplomájuk után ott állnak bárminemű hasznos kapcsolat nélkül.


És érted, én vagyok a forever alone...


Véletlenül se az anyucihoz minden héten visszabuszozó/vonatozó nagyra nőtt óvodás, aki képtelen a középsuli után új emberekkel ismeretséget kialakítani.

Tökmindegy, egy hét múlva lesz egy kirándulásom gyerekkori haverokkal Őrségben, az jó lesz legalább.

Csak kár hogy szétszóródtunk az országban (sőt, inkább azt mondom hogy a kontinensen).


Az egerezős gyereknek meg: Szerencsére mi egerek hamar kiszagoljuk a patkányokat, és kerüljük is őket. Megnyugodthatsz.

2019. júl. 11. 14:23
 10/24 A kérdező kommentje:

csiklóból=csuklóból :D


Na ezen felröhögtem, freudi elgépelés a javából.


De ez is... Tudnám hogy hol a toszban ismerkedik ez a rengeteg fotelkrumpli csaj...

Vagy 30 évesen lesz először pasijuk miután letették a PhD-t???


Nem kell ordas k.r.v.ának lenni, de aki nem lép ki a négy fal közül, az max este magával csinálhatja.

Biztos a molekuláris biológia kidolgozott tételsor olvasgatása meg a youtube-os cat meme compilition videók elégítik ki az ilyet. Vagy megrekedt a fejlődésben, vagy franc tudja.

2019. júl. 11. 14:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!