Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Narkósokat beengedik buliba?

Narkósokat beengedik buliba?

Figyelt kérdés

Mi erre a szabály?

Aki befolyásoltság alatt van bemehet?

Azért mert ilyenkor közveszélyes ember, magyarul olyan, mint egy vadállat és lehet itt bármit mondani ez az igazság.

És nálunk jelenleg csak a narkósokat érdekli bármilyen buli, ez a valóság.


2020. ápr. 29. 00:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"És nálunk jelenleg csak a narkósokat érdekli bármilyen buli, ez a valóság."

Jujj! Te figyu, ezt jó tudni! Halljátok mind, akik ezt a kérdést olvassátok, soha ne menjetek többé szórakozóhelyre, mert aki bulizik, az csak kábszis lehet! 😱

2020. ápr. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg a szórakozóhelyek nem engednek be olyanokat akik túlzottan alkohol/drog befolyása alatt állnak. A valóságban elég komoly helyzetnek kell lennie ahhoz hogy ez tényleg feltűnő legyen és olyan durva hogy elküldjék őket onnan.
2020. ápr. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Eddig kb 10 narkós volt, de jelenleg csak ezeket érdekli ez a dolog a többi otthon van, ahelyett, hogy tenne valamit.

Nem baj, egy jó buli helyett narkós társaságok figyelése és türelem.

2020. ápr. 29. 00:58
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha 500 m-re vagy tőlük nem közelebb akkor hallod az ordítozásaikat.
2020. ápr. 29. 00:59
 5/7 A kérdező kommentje:
A biztonsági őrök meg a magyart küldik ki verekedés esetén magyarul ők is a narkós kisebbség pártján vannak.
2020. ápr. 29. 01:01
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez a bedrogozott személytől függ.


Ha normálisan van felöltözve és normálisan viselkedik, úgy mint bárki más, jobb esetben fel sem tűnik senkinek, hogy van benne valami. A másik, hogy ezek alapján semmi nem indolkolja, hogy nem kéne beengedni.


Van a másik kategória (akikre szerintem te gondolsz) a tényleg lecsúszottak. Akik általában dizájnereznek és hajléktalanok, valamilyen törvénytelen módon jutnak pénzhez (lopás, rablás, kéregetés).

Na, őket mondjuk az öltözetük miatt se engednék be, mert rajtuk (a legtöbbjükön) látszik külsőre is. Plusz, általában van egy kis bukéjuk is.

A másik, hogy ez a kategória az, akik agresszívak lesznek és bármikor megvadulhatnak és beleköthetnek másokba a semmiért..


Én szoktam járni bulizni.

Általában indulás előtt, alapozásnál ledobok egy focit.

Meg bent is egyet-kettőt. csomószor látszik is rajtam elég egyértelműen.

Mégsem tesznek ki a heylről, mert tudok kultúráltan viselkedni lés szórakozni, mint bárki más!

2020. ápr. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
OK boomer
2020. ápr. 29. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!