Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A következő választáskor, ha...

A következő választáskor, ha nem Orbán győz, a migránsokat beengedik?

Figyelt kérdés

Nem követem a politikát, Orbánon kívül igazán azt se tudom, ki kicsoda, ezért nem is okoskodok. Ezért, aki otthon van ebben kérdezem. Attól nem félek, hogy mi lesz drágább vagy rosszabb. Attól viszont szinte már rettegek, hogy mi lenne, ha bejönnének. Nem akarok nap mint nap attól tartani, amint kilépek az utcára, hogy a saroknál engem megerőszakolnak, apámat és a kutyáimat pedig megölik.


Valaki fényt vinne az éjszakámba, hogy mire lehet számítani, mi is van/lesz pontosan? Persze nem az eredményekre gondolok, senki nem jós.


18/l



2020. jan. 20. 18:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
30%
Természetesen. Ezért kell a Miniszter Elnök Úrra szavazni, mert ő megvéd a gonoszoktól. Én is fideszes vagyok, pedig én nem is Magyarországon élek, de azt szeretném, hogy a magyaroknak jó legyen, ezért a Fideszre fogok voksolni. Hajrá Magyarország! Hajrá Magyarok! Maradjon a Fidesz 2050-ig és akkor felvirágzik az Ország!
2020. jan. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
52%
Nem mernék beengedni őket, mivel nnyilvánvaló a migrik elutasitottsága, beengedésük esetén következő héten vasárnap már előrehozott választások lennének.
2020. jan. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
79%

Most is beengedtek sokat. Sőt!

Orbán külön hozott százezres nagyságrendű ukránt, akik miatt most kevesebb lett a bér elég sok munkahelyen.

2020. jan. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
41%

Azt te csak hiszed, hogy nem követed. Az információ megy a füledbe, ha akarod ha nem. Csak ha nem akarod, akkor főleg a hamis megy, azaz bizonyos idő után akkora tévedésben élsz, hogy ahhoz képest a nap tömege szinte semmi.


Mindenekelőtt válaszolj magadnak (engem nem érdekel, mert tudom a választ), hány migránssal találkoztál már, é hányan állnak sorban. Mert ugye ha nem állnak sorban, akkor tök mindegy, mit gondolunk róluk, se így se úgy nem jönnek.

Aztán esetleg nézz utána, másutt (boldogabb helyeken) hány migráns van, ebből hányan erőszakolják a 18 éves lányokat és hányan öldösik az apjukat (mert az ugye szóba se jöhet, hogy az apjuk esetleg jól szájon vágja őket).

Aztán annak is nézz utána, ahol valóban öltek, miért tették. Mert nem mindegy ám, hogy előtte kárt kértek, válaszul leköpték őket, vagy éppen a hölgy 50 milliós ékszerére fájt a foguk.


Na most jön a fő probléma! Fényt az éjszakádba senki sem tud vinni. Kizárólag magad. A tájékozódással, amit elismerek, néha nem könnyű. Főleg elkezdeni nem. De nagyjából ez ez egyetlen lehetőséged. Különben számíthatsz rá, hogy mindig átvernek. Azt nem mondanám, hogy Orbán megerőszakol, de elszedi amid van, ez tény. Ha neked ez jó, lelked rajta.


További problémák! Te azt hiszed, kapsz választ. Jó, kapsz 20 választ. Talán többet is. Ha fáradságos munkával szelektálod őket, fele azt mondja hülye vagy, migráns nincs, fele meg azt, hogy van is mitől félned, és az még csak a kezdet. Na most hogyan választasz? Az elsőt vagy a másodikat hiszed el? Mert ugye ha za elsőt, akkor boldogan élhetsz amíg meg nem erőszakolnak, ha a másodikat akkor életed végéig rettegve várod az erőszakolót de az istennek se jön. Hát nem egyszerű.


Ismétlem: ha nem kezdesz el gondolkodni, ehhez tájékozódni, életed akkor si rettegésben éled le, ha körben 20 méter magas betonfalat húznak. Mert majd valaki meggyőz, hogy át lehet mászni, alagutat lehet fúrni, ezek a falon is átmennek, kinek mi jut eszébe. Te meg hol ezt hiszed el, hol azt, gondolkodni közben meg se tanultál, ha nem migráns, akkor ezer más rettegni való lesz. Mert bármilyen elkeserítő, rettegés ellen kizárólag a gondolkodás az ellenszer, minden más hatástalan. Én például voltam már néhány életveszélyes helyzetben, de rettegni még nem tanultam meg. Valahogy volt jobb dolgom, mint ezzel foglalkozni.

2020. jan. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
25%

Kérdező


fényt az agyadba kéne


Gondolkodj, az segíteni fog hogy megválaszold a kérdésedet saját magad

2020. jan. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 qkker1 ***** válasza:
60%

Mégha be is engednék őket, akkor sem akar egyik migráns sem ebbe a pusztulatba jönni!

Amúgy vitya engedi be a letelepedési kötvényeseket , ami a haveroknak biznisz, és az ukránokat, mert tisztességes magyar szakember már nincs!

2020. jan. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Neurotech ***** válasza:
37%
Azok így is úgy is jönnek. A kerítés is annyit ér, mint a magyar nyelven íródott plakátok...
2020. jan. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
47%

Igen. Ez igaz sajnos. Minden ellenzéki párt a migránsok befogadása mellett kampányolt. Az igazság, ha nem a Fidesz lenne kormányon már bejöttek volna. És azt sem igazán mondhatnánk, hogy tovább mentek volna...


1 - A DK már nagyon régen szajkózza, hogy a migráció jó dolog. Gyurcsány még ki is ment a szerbekhez, hogy buzdítsa ostromra a határt. https://www.youtube.com/watch?v=UHDK92EzvB4&feature=youtu.be


2 - MSZP. Niedermüller Péter még egy EU-s migránsokat Magyarországra erőltető befogadó határozat előkészítésében is részt vett. Botka el is mondta, lebontaná a határzárt. Akkor mit vársz a többiektől?


3 - Jobbik. https://www.youtube.com/watch?v=3d4yhU7ax-c Szerintük „Az iszlám az emberiség utolsó reménye!” Vona csakis Allahtól fél Jézust, jahvét letójja [link]


4 - Az LMP szerint a migránsok "jobb alapanyag az anyországiaknál"


5 - A Momentum még romániába is kimegy és kampányol egy román pártnak a helyi magyar ellen. Most mégis szerinted "EZEK" mennyire fognak kiállni az ország lakosságának érdekei mellett, amikor az EU azt mondja nekik, hogy most pedig beengeditek a migránsokat ? Azt válaszolják majd, hogy Jahvol my …


- - -


Az EU a tagországok közt akarja szétosztani a migránsokat. Hol kvóta nélkül korlátlanul, hogy több ezres kvótával évenként legalábbis kezdetben. Az EU szervezni akarja a migrációt, nem pedig megállítani. Az EU behívja a migránsokat. Azt akarják, hogy az ide beengedett migránsokat mi pénzeljük, integráljuk. Szerinted ezt kibírja amagyar költségvetés?


Nézzük Orbán vs. Ellenzék :


Orbán : magyar ajkú ukránokat engedett be, akik dolgoznak

Ellenzék : beduintól kezdve mindenféle afrikait engednének be, akik nem is tudnának dolgozni


Orbán : azonos kultúrájú békés ukránokat engedett be

Ellenzék : Mindenféle nyelvú egymással is háborúban álló népeket engednének be


Orbán : szomszédos országból háborúból menekülőket engedett be

Ellenzék : Más földrészen egymással háborúzó gazdag embereket, hisz pénzből jöttek ide


Orbán : Szegény embereket engedett be, akik dogoznak

Ellenzék : Olyan embereket, akiknek nincs itt használható szakképzettségük. Nem is dolgoznának


Orbán : Békés ukránokat, akik együtt élnek velkünk

Ellenzék : fundamentalista vallású, potenciális terroristát. Többen ISIS sejtek

2020. jan. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
66%

8 as


hol lehet jelentkezni ilyen bérírkálónak?


Jó pénzért én is írkálnék hüleségeket:D

2020. jan. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
68%

Hát pedig majd meglátod, ha egyszer leváltják Orbánt. Beengednek mindenkit aki erre jön !


Onnantól kezdve, hogy beengedtél vadembereket már tehetetlen leszel. Nem fognak elmenni. Azt a kultúrát amit afrikából, ázsiából hoztak itt fogják tovább vinni. Sőt ! Az itt élő már alkalmazkodott afrikai is visszaveszi azt ő életmódukat és együtt fognak ránk vadászni. Mindenki utál minket fehéreket, ez az igazság.


Itt is ez lesz az utcakép [link] 7.2-es rátával tele szaporodják európát. Lesznek érdekes dolgok...



Polgárháború lesz, de inkább írtásnak lehetne nevezni. Mi békés emberek vagyunk. Onnan ahonnan ezek jönnek hétköznapinak számít, ha agyonverik egymást egy sima vitán. Mégis mit tudunk tenni ha ellenünk jönnek ? Rendőrt leütik és elveszik a fegyverét. Onnantól pedig már fegyvereik is lesznek. Ezek military kiképzést kapnak és napi szinten használják a fizikai erejüket. Mit kezd velük egy 30-as BMI-s irodakukac este hazajöve a jó meleg irodából ?

2020. jan. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!