Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek az oldalon lehetne...

Szerintetek az oldalon lehetnek felregisztrálva ismert emberek színészek sztárok hírességek esetleg orvosok?

Figyelt kérdés
lehetnek olyan emberek fent akik valamiben szerepelnek illetve nézhetik az oldalt akárkit megegyeznél kommentbe és előfordulna olyan hogy visszaírna szerintetek ??
2020. ápr. 30. 14:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
28%
Miért beszélsz így?
2020. ápr. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
hogyan nem értem ??
2020. ápr. 30. 16:10
 13/16 anonim ***** válasza:
Hát ez az.
2020. ápr. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
miért ez az helytelenül írok??
2020. ápr. 30. 16:59
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Az orvos kicsit más kategória, mint a színész meg sztár, nem? Orvos tuti van, szoktak is egészségüggyel kapcsolatos kérdésekre válaszolni néha.


Amúgy miért ne lehetne? Bárki regisztrálhat ide.

2020. máj. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, bárki regisztrálhat.

A mi sulinkból kb. az összes tanár itt van, és figyelik a házi feladat kategóriában a kérdéseket és ha meglátják, hogy kiírjuk akkor az egész osztály egyest kap :D


(Mielőtt valaki betámadna, tudom hogy nem híres emberek, nem azért írtam csak azért, mert a témához kapcsolódik)

2020. máj. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!