Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért vannak oda az emberek a...

Szmuki kérdése:

Miért vannak oda az emberek a nigga szótól itt magyarországon is?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 30. 20:17
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Ezt hogy érted hogy odavannak?
2020. ápr. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
Mert vicces haha xdddddddddddf lol
2020. ápr. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Azért, mert lealacsonyító a feketékre nézve.
2020. ápr. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 BRUTAL TV ***** válasza:
92%

Ez olyan hogy a nég.erek mondhatják egymásra (ne kérdezd miért) de a fehérek nem..


A cig-ányok is ugyanezt csinálják.

2020. ápr. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Úgy értem hogy odavannak ,pl egy dalszövegnél 1x benne van ez a szó és tiktokon valaki rátátog egy ilyen hangra és kifakad mindenki hogy ,, nem tűnsz feketének,dögölnél meg,hogy letsz ekkora paraszt, te tenyleg kimontad az n betus szot stb stb " es igazabol csak egy szaros dalszovegrol beszelunk,nem ugy h odament egy sötétbőrűhöz és le niggázta ezzel beletiporva a lelkébe.

Nyilvan en sem igy szolitok meg egy sotetborut ,de mit alszentkednek sokan, ha szereted azt a zenet es enekled akkor csupan erkolcsi okokbol nem fogod kihagyni azt a reszt nyilvan vannak akik peldat mutatnak tiktokon es eleneklik a nigga szo nelkul. De szerintem ha otthon egyedul hallgatjak ok is ugyanugy kimondjak es nem fakadnak ki felhaborodva. Szerintem nagyon vicces h egy tatogos videon ennyien kifakadnak😂

2020. ápr. 30. 22:14
 6/10 BRUTAL TV ***** válasza:
79%

Jaaa hogy tiktok és videók.....

Akkor semmi extra.

Egy tininek az is vicces ha leírod az hogy PU.NCI

2020. ápr. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
23%

Ez elég ritka eset, mert azok a zenék ahol négereznek a rosszabbik formában, általában feketéknek szólnak és fehér emberek igazából nem is nagyon hallgatnak ilyeneket.


Ez olyan minthogy lekövérezni is bunkóság valakit, de a kövérek egymásnak mondják.

2020. máj. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez egy ugymond tancos trend a tinik koreben,tiktokon stoopid 6ix9ine című számra,masiknak nem tudom mi a cime de ugy egymasnak estek h az nevetseges... kotelet neki,dogolj meg es tarsai,szerintem vicc kategória így kiakadni egy szón.🤣😂 szerintem nem fogom megerteni hogy ez miert ekkora dolog h csoportosan a halalat kivanjak xd lehet h ez is a trend reeszee🤔😂
2020. máj. 1. 01:08
 9/10 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
87%
Sup nigga?
2020. máj. 1. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
54%
Feketék így hívják egymást, fehérektől sértő. Nem tudom miért de ez szerintem olyan hogy régen így hívták egymást, meg a fehérek így hívták őket mikor rabszolgák voltak
2020. máj. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!