Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért zavarja ez a többi embert?

Miért zavarja ez a többi embert?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a problémám, hogy szerintem néhány ember feleslegesen beszél velem tiszteletlenül.


Én általában úgy szoktam a telefonomat nézni, hogy mindkét kezemet használom hozzá, az egyik kezemben fogom, a másikkal pedig a képernyőt használom.

Igaziból én szépen csendben ültem valahol és olvastam a telefonon, nem voltam sem hangos, sem feltűnő. Nem értem, hogy miért zavartam másokat, de egyszer csak néhány másik fiatal elkezdett engem szekálni:


"Nézzetek oda! Rossz nézni, ha valaki így telózik!"

"Hát, ennél még a nagyanyám is jobb..."

"Lúzer, simogatja a képernyőt!"


Én felnéztem, mire elkezdtek hangosan röhögni, meg utánozni a mozdulatot, ahogyan a telefonomat használom.


Most miért kötöttek belém?

Én sosem foglalkoztam azzal, hogy mások hogyan nézik a telefonjukat...

Nem is ártottam nekik semmit. :(


Szerintetek miért csinálták ezt?

Tényleg lehet ennyire ügyetlenül használni egy telefont?



2020. máj. 3. 16:11
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

???


egy csomó ember így használja, én is, de ha beszólni miatta valaki szájba is vágnám

2020. máj. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
dominancia , megmutatta a putris alárendetjeinek hogy ő a falkavezér .ha kemény vagy odamész és pofán vágod , vagy eltűröd a világ már csak ilyen
2020. máj. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Szóval pár 10 éves szakadék csíra beszólása miatt van romokban az önbizalmad?? 😃😃 ne nevettess!
2020. máj. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező: tanuld meg, hogy le kell sz...ni a tahó ismeretlenek beszólásait.

Azzal tudod a legjobban felbosszantani őket, ha levegőnek veszed őket!

2020. máj. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ki nem szarja le? Én is így szoktam fogni. Van az a rengeteg video, amiben kikapják az ember kezéből a telefont és futnak vele. Utcán, tömegközlekedésen én is két kézzel szorítom.
2020. máj. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Biztosan nem használod ügyetlenül a telefont, kedves kérdező. Nagyon sokan így használják, én is többek között. Biztosan csak unatkoztak, és ezért kötöttek beléd. Én visszaszóltam volna, hogy mit képzelnek. Ne vedd fel az ilyen beszólásukat. Vannak olyanok akik saját maguk szórakozására kötnek bele másba.
2020. máj. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne hulyeskedj, nagyon sokan igy hasznaljak.

En a tobbiekkel ellentetben nem szoltam volna vissza, de meg csak meg sem rezzentem volna, kb mintha nem is rolam beszelnenek.

Az ilyeneket nem szabad emberszamba venni, sokan direkt azert provokalnak, hogy aztan szetverhessenek/kiraboljanak.

Az ilyeneket nezd levegonek, nem hogy meg magadra vedd a velemenyuket..

2020. máj. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami civilizalatlan torzsi viselkedes. Provokalas, nem engedik, hogy ne vedd eszre oket. A legalja.
2020. máj. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat!

Ezzel megnyugtattatok. :)

Legközelebb fel sem nézek majd a telefonomból, hadd mérgelődjenek csak az ilyen emberek!

Szomorú életük lehet nekik, hogy ennél jobb elfoglaltságot nem tudtak kitalálni maguknak...


Ment a zöld kéz mindenkinek! :)

2020. máj. 4. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!