Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Gimiben kirohogtek most meg...

Gimiben kirohogtek most meg mindenki imád?

Figyelt kérdés
Ott is sok emberrel jóban voltam, de a "menő" fiúk (akik mostanra durván lecsusztak) állandóan kinevettek, hangosan kibeszeltek a hátam mögött... Nekem ez elég durva volt akkor tizenévesen. Amiota kikerultem sosem éreztem azt hogy bárki lenezne/kinevetne.. De mi lehetett az oka h ott épp ennyire rám szálltak. Mindig kedves voltam, sosem voltam csúnya (azóta kifejezetten szép lettem), és nem volt nagy pofám... Ez csak így eszembe jutott a mostani nagy egyedulletemben hogy vajon ez miért lehetett és miért kaptam ezt fiatalon? 23L

2020. máj. 4. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kamaszkor...fiatalság...ennyi. Ne agyalj ezen, inkább örülj hogy túl tudtál lépni és van önbizalmad azok után is ami történt.
2020. máj. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Lehet nem voltál túl eszes. A legtöbb ember, köztük én is, akit szekáltak gimiben tudja, hogy miért kapta, maximum nem érzi jogosnak. Ha te neked tipped sincs az azért elég gyanús.
2020. máj. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanez volt, gimiben volt pár osztálytársam, akik nagyon utáltak valamiért és rendszeresen hívtak mocskos qrvának, fogyatékos g3c1nek, undorító állatnak, meg még hasonló kedves dolgoknak. Amikor kihívtak felelni vagy ilyesmi, utánozták, ahogy beszélek, illetve kb. más beszédtémájuk se volt azon kívül, hogy milyen nyomorék vagyok, meg ronda, meg igénytelen, büdös, ilyesmik (amiknek a rondaságot leszámítva nem hinném, hogy sok alapja volt..).

A többi osztálytársam, akik velük együtt röhögtek a szellemes megjegyzéseiken/tetteiken, illetve a 2. válaszolóhoz hasonló emberek elhitették velem, hogy tényleg velem van a baj, mégis érdekesmód, mióta elballagtam onnan, sehol nem kaptam annyi bántást, mint gimiben 4 év alatt. Érettségi után technikusin sikerült egy osztályba rakniuk az egykori "zaklatóimmal" és ott kifejezetten népszerű voltam és őket nézte le az osztály nagy része. Illetve úgy általánosságban is azt tapasztalom, hogy az emberek inkább kedvelnek, mivel normális vagyok és azokban a közegekben, ahol manapság mozgok, inkább megvetik a volt osztálytársaimhoz hasonló suttyókat, akik mások iránt minimális tiszteletet se mutatnak és akikkel nincsenek jóban, azokkal minősíthetetlen hangnemben beszélnek...

2020. máj. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószinűleg a sajtát frusztrációjukat vezették le rajtad. Általános iskolában én is a gyökerek táborát erősitettem. Az otthoni problémáimból adódó feszültséget egy-két olyan emberen vezettem le akik nálam gyengébbek voltak. Azóta persze felértem ésszel, hogy mit is okoztam ezekkel a sértésekkel és a mai napig bánom, hogy ilyen voltam, de mondhatni bűnhödtem is ezért, mert a f@*z másik oldalára kerültem később. Lehet azért is, mert jobbnak tartanak és szimpla irigység vagy csak a tipikusan erre a korcsoportra jellemző „na majd én megmutatom ki a faszi” mentalitás. Ismerni kéne őket ahhoz, hogy pontosan tudd.
2020. máj. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Még az is lehet, hogy jó nő voltál, és tudták, hogy nem kaphatnak meg.

Nekem különleges a külsőm(nem tetkó, meg piercing, meg ilyenek, hanem karakteres az arcom), nem mondom magamat szépnek, de nem sablonos a külsőm, sminkelek meg különlegesebb ruhákban járok.

Gimiben meg általánosban folyton szekáltak, hogy a hajam milyen száraz, most meg már mindenki dicsér, egyetemen is, hogy milyen különleges a hajam.


Szóval, gimiben éretlenek a gyerekek, mind a fiúk, mind a lányok, ezzel ne is foglalkozz. Inkább magadat fejleszd, ha már ezek az emberek nem teszik. :)

Akik közül engem "lenéztek", most van, amelyik próbál felszedni, de már hiába. :)

2020. máj. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!